Ako správne písať bakalársku prácu?

Príspevok v téme: Ako správne písať bakalársku prácu?
Deenisa

Ahojte, mám taký problém, po výbere témy resp. zobratie si tej, čo zostala, som si našla internetové články, kúpila a vypožičiala knihy súviasiace s mojou témou a skrátka som sa snažila naštudovať čo najviac k danej téme. Vypracovala som si osnovu a dohodla si konzultáciu so školiteľkou a tu nastáva trošku problém, moja školiteľka sa v tejto téme veľmi nevyzná, mňa osobne tiež veľmi nebaví, ale chem to napísať dobre. Priznávam, že nie som veľmi motivovaná lebo školiteľka mi robí dosť problemy, čo sa týka praktickej časti a vlastného výskumu tak som sa ozhodla, že to teda pojmem celé teoreticky. Pôvodne som mala v pláne mať koncom decembra 10 strán, je koniec januára a ja stále nemám nič, proste neviem ako to napísať, pretože vedúci katedry nám stále opakuje, aby sme, pokiaľ nemáme vlastný výskum a je to iba čisto teoretická práca, v žiadnom prípade nepísali svoje myšlienky, názory.... vraj to má celé pozostávať z citatov a parafráz, ale predsa nemôžem mať bakalársku prácu od prvej po poslednú stranu len parafrázy z textov iných autorov nie? :/