Prestal som fajčiť

Príspevok v téme: Prestal som fajčiť
matus89

Zdravim na novy rok som prestal fajcit a pit, odvtedy vsetko zle, cvicil som a po cviceni skoro odpadol, triasky, slabost, potom som myslel ze je to z krcnej chrbtice, bol som na masazi, pouvolnoval, tyzden super, zacal som aj chudnut, asi 2kg, potom som bol pomoct na stavbe, tahanie kablov, nic strasne, na druhy den doobedu pohoda, aj som sa najedol a potom som si sadol a zrazu slabost, na odpadnutie, dal som vela vody s cukrom, preslo to spal som 11h, ale budenie a nevyspaty som, niekedy trpnu koncatiny, nechapem co mi je, ci to su abstinencne priznaky ci co, bol som aj na krvi rontgene aj ekg, vsetko dobre, tak uz neviem mate tiez taketo skusenosti??? Vdaka

Kiko22

Držím palce, nech ti to vydrží. A áno mlže to byť aj z toho, ale ako sa píše aj inde, skúsil by som možno zájsť aj k lekárovi, on predsa bude vedieť oveľa lepšie

ivcaP

To je super, ze si takto prestal. Ked mas taketo zdravotne problemy, radsej by som isla k doktorke aj ked osobne si tiez myslim, ze je to z dovodu toho, ze si prestal fajcit. Telo si musi na to tiez zvyknut.