Rada ako na to?

Príspevok v téme: Rada ako na to?
SamuelUnava

Ahojte :). Pred rokom som sem písal tému "Psycho?" v ktorej som rozpisoval príbeh toho čo sa somnou deje. Mal som najvystupňovanejšie úzkosti aké asi len môžu byť. Rok už užívam sertralin actavis 200mg ráno. Chcem Vám dať radu za výmenu jednej od vás :D. Bol som diagnostikovany GÚP. (Je to svina zakerna). Bolo to sposobene nadmernym stresom a fajcenim travy ktora bola uz strop. Na zaciatku liecby soˇ si myslel ze toto je koniec. Ze uz nedokazem nikdy nic v zivote robit. Ale opak bol pravdou. V hlave sa mi vytvorila myslienka ktora ma tlacila vpred a to- Musis spravit co najviac veci , kym ti este uplne nesibe. Teraz po tom roku uz (hadam) viem , ze kym som sa doteraz nezblaznik tak uz nikdy :). Zalozil som si eshop , mam pracu ktora ma bavi , zacal som viac cestovat , chodit na turistiky , prespavacky... Jednoducho zacal robit veci ktore chcem stihnut pred smrtou. Chcel som len povedat - nebojte sa liekov, nie je to nieco za co sa treba hanbit ako som si myslel aj ja. za tu dobu som sa podozvedal od kamaratov co trpia niecim podobnym a je az neuveritelne kolko ludi tymto trpi.

Okrem liekov som vyskusal fajcit aj CBD (lekarska marihuana) , ktora vas ukludni no nicite si stale tym pluca. Chystam sa vyskusat aj cbd olej a chcel by som uz pomalicky zacat vysadzat sertralin.

Moja otazka znie - Mal by som sa bat syndromu z vysadenia SSRI? Lebo uprimne sa toho bojim co mi to porobi v hlave :-D. Ak mate niekto nejake skusenosti s tymto budem rad za vase prispevky :-)

David719

Zdravím, sám užívam CBD olej a aj iné rôzne formy CBD som vyskúšal a vôbec žiadne následky ani nič "v hlave" a podobné. Ale určite dosť zaváži aj psychika ale netreba to riešiť vôbec. Našiel som fajn článok, ktorý sa opiera o vedecké štúdie a rieši tam rôzne pozitívne ale aj nad čím si treba dávať pozor : recenzovo.sk

P.S. - všimol som si že odkaz už nie je aktuálny - našiel som nový kvalitný článok - topblog.sk dúfam, že pomôže.

Pevne verím že článok pomôže. Dajte vedieť. Pekný deň

Birko

Najst to spravne davkovanie CBD je velmi zlozite, to co funguje u jedneho nemusi fungovat u druheho. Precitajte si tento blog, ktory Vam objasni vsetky otazky ohladom tohto fenomenu. Zahrna taktiez odkazy na komprehenzivne studie v jednom blogu ake boli doposial k dnesnemu dnu spravene.

hemppointcbd-olej.sk

Taktiez mozete pouzit live kalkulacku kde zadate symptomy, vahu, pozadovanu ucinnost cbd oleja bud 500mg, 1000mg, 1500mg, 2000mg...a vypocita Vam to aku davku a kolko kvapiek denne davkovat. Kalkulacka je naprogramovana podla najnovsich studii ktore su dostupne ohladom CBD a konope.

hemppointcbd-olej.sk

Dufame ze to pomoze komu ma

PS: Nesnazim sa Vam tu ponukat nasu znacku, ale ohladom fenomenu CBD a jeho edukacii je strasne malo informacii, kedze kazdy sa sustredi na predaj a nie na edukaciu trhu. Ako market lider v Nemecku so skusenostami viac nez 5 rokov v tomto sektore je nasim cielom poskytovat co najviac edukacnych materialov ako je mozne.

zuzimulka

netreba sa za to hanbit, cim dalej tym je viac ludi s takymito problemami a treba to jednoznacne hned riesit, aby doktor stanovil spravnu liecbu.

PeterNov

Ahoj, ak chceš prestať fajčiť tak ako sa spominalo vyššie odporučam skúsiť CBD, idealne v kombinacii s vitaminom B, ktory tiez prispieva k odburavaniu zavislosti na nikotine... getcbd.sk

David719

Zdravím, sám užívam CBD olej a aj iné rôzne formy CBD som vyskúšal a vôbec žiadne následky ani nič "v hlave" a podobné. Ale určite dosť zaváži aj psychika ale netreba to riešiť vôbec. Našiel som fajn článok, ktorý sa opiera o vedecké štúdie a rieši tam rôzne pozitívne ale aj nad čím si treba dávať pozor : recenzovo.sk

Pevne verím že článok pomôže. Dajte vedieť. Pekný deň

Zuzana209

začni volať na Boha a pozvi Ho, aby ti uzdravil dušu...to nedokáže žiadna droga ani tabletka...

prečítaj si toto svedectvo, môže ťa inšpirovať :-):

www.mojpribeh.sk

miki25

Zdravím, vysádzanie nemusí byť problém, pokiaľ sa robí to s rozumom a pod dohľadom lekára. Takto som už vysádzal veľmi veľa liekov a žiadne ťažkosti sa nikdy nevyskytli. Treba však vysádzať postupne a vypýtať si stále od doktora nižšie dávky účinnej látky. Niektoré lieky som vysádzal aj 2-3 mesiace, lebo som ich bral v konských dávkach.