Ako proti psoriáze?

petr strelka

Ahoj, to samozřejmě chápu, mám pár známých, kteří měli stejný problém, takže úplně rozumím. Na lupenku (u vás psoriazu) mám řešení, které už máme ověřený, že funguje. Problém s lupenkou není problém kůže, ačkoli to tak vypadá. Kůže není jen krycí orgán ale například také vylučovací. Problém s lupenkou je problém, který se nachází uvnitř těla. Když je tělo uvnitř příliš toxické, znečištěné a tím pádem se v něm začnou množit špatné látky (velmi stručně řečeno), tělo se musí látek nějak zbavit. Velmi často je to právě tím způsobem, že špatné látky vylučuje ven z těla prostřednictvím kůže. V některých případech pak vzniká určité onemocnění kůže, jako je například lupenka. Když si kamarádka bude léčit pokožku (je jedno čím), nepomůže ji to (alespoň ne trvale), protože problém s pokožkou je jen důsledek problému uvnitř. Podnikám ve firmě, která vytvořila unikátní systém zdraví, v podstatě způsob, jak se zbavit podobných a spousty jiných problémů. Sám mám kamaráda, který se díky nám z lupenky léčí zhruba měsíc, jeho stav se zlepšil o tak 30%, možná více, a to je teprve na začátku. Moje kolegyně ve firmě k nám šla právě proto, že se z lupenky vyléčila úplně a ta myšlenka ji nadchla, takže máme i člověka, který se zbavil lupenky úplně (není jediná).Nechci vám nic prodávat, když nevíte o co jde a nechci to tady vypisovat. Pokud by to kamarádku zaujalo, můžeme se spojit přes facebook nebo email, klidně rovnou s vaší kamarádkou a můžeme se o tom během hodiny pobavit a ona se pak rozhodne. Nikomu nic nenutíme, ale máme výsledky a můžeme pomoct. Měj se krásně a když tak se ozvy. :)

Curioustimi

Ahoj, na psoriázu super zaberá mydielko od značky Soaphoria - ORGANICKÉ MYDLO S VLASTNOU TINKTÚROU NA EKZÉMY A DERMATITÍDY , môže ho bežne používať na ruky, na telo, proste kdekoľvek :) veľmi odporúčam mám s nim len dobre skúsenosti ja aj kamoška so psoriázou. Kupujeme zvyčajne u nich v obchodíku, ale majú aj e-shop -odkaz odstránený-

jrh

Dobry den, nech kamaratka vyskusa tuto mast www.ozopa.sk . Mne to na lupienku vyborne pomohlo a fajn je, ze to je cisto prirodne a nijake umeliny.