5 tipov ako dosiahnuť biele zuby, najlepšie z pohodlia domova

Táto diskusia patrí k článku: 5 tipov ako dosiahnuť biele zuby, najlepšie z pohodlia domova
5 tipov ako dosiahnuť biele zuby, najlepšie z pohodlia domova

Žlté zuby dnes trápia pomerne veľa ľudí. Niekomu vadí ako s nimi vyzerá na dôležitých jednaniach, iných zase mrzia nepríjemné pohľady okolia. Existuje ale veľa možností ako mať biele zuby jednoducho a celkom pohodlne. V tomto článku vám predstavíme päť tipov ako sa zbaviť žltých zubov.

goodstudent66

A grade calculator is a tool that helps you calculate your overall grade in a class based on different assignments, exams, and other factors. finalgrade-calculator.com

lenushorova7

Mám tip na bílé zuby! Po neúspěšných pokusech s domácími metodami jsem se rozhodla pro kliniku Dental Heart a jejich bělení Opalescence, jejich profesionální přístup a moderní metody bělení zubů mi skvěle pomohly, je to hned vidět a vydrží to.

Pokud chcete dosáhnout skvělých výsledků, doporučuji zkusit ošetření u zubaře, více o metodě zde www.dentalheart.cz

Tomasko987

Precitajte si tento super clanok o domacom bieleni zubov - zapisnikzubarky.sk

Je pisany zubnou lekarkou a pise v nom rady, co naozaj funguje a nefunguje a na co si davat velky pozor.

lena33

Za mňa je najefektívnejšie bielenie od profesionálov, ak chcete mať belšie zubov naozaj o niekoľko odtieňov. Ja pravidelne navštevujem Dental Brothers, kde často mávajú aj rôzne zľavy či akcie a s bielením som nadmerne spokojná.

Svetlanka7

Ja som bola najskôr u zubára na bielenie a teraz si v nejakych pravidelných intervaloch zase bielim zuby pásikmi od bielime.com a som s tým maximálne spokojná :) a kvalitná zubná pasta nemože samozrejme tiež chýbať

Emma3

Mne osobe pomáhajú taktiež bieliace pásiky, ale našla som aj celkom fajn návod na domáce bielenie na tomto blogu bielime.com a celkom je to fajn. Ale na pásiky a pastu nezanevriem aj tak :)

ivanatim

Pozor na fejkove pasiky z Číny v dizajne obalu spred 6 rokov, ktory sa uz davno nevyraba... prave títo na ktorych v clanku odkazujete, nimi podvadzaju ludi:
bieliace-pasiky.com