Bolesť žalúdka

Príspevok v téme: Bolesť žalúdka
Wyky

Ahojte, som tu nová píšem sem po prvý krát tak sa budem snažiť popísať celý svoj problém tak ako to je...Cele to začalo vlastne minulý rok asi okolo mája júna... Nemala som nikdy bolesti žalúdka po nejakom jedle a dostanem sa k tomu ze vždy keď som zjedla kuracie mäso, najmä rezeň, kurací párok, alebo šunku, dostala som strašne bolesti žalúdka... Najprv to bolo iba také pobolievanie no každou pol hodinou sa to zhorsovalo, až mi to nakoniec vystrelovalo až do chrbta co ma vlastne v podstate bolel vždy od žalúdka aj chrbát... Po nejakých 2 hodinách ma to prešlo a neriešila som to proste bolo to po prvý krát... Na druhý deň som si dala znova rezeň, a znova ten istý scenár... A toto sa deje až do dnes keď si dám rezeň párok alebo šunku ak to je všetko kuracie... Nikde som sa nevedela za ten čas dočítať s coho to je.. Ú doktora som ešte nebola pretože snažím sa nejesť rezne sunku a parky ale niekedy sa po zabudnem a bolesť príde už o 5 minút... Neviete mi niekto poradiť čo to asi môže byť? Ci som alergická na niečo co sa nachádza v kuracom mäse alebo...? Ďakujem.

vanes11

môže byť, že si na niečo alergická. treba ísť jednoznačne k doktorovi aby ti spravil testy na čo si alergická

Veroniq16

Problém,ktorý popisujete môže mať viac príčin.Pred rokmi som tiež stála pred podobným neduhom a nakoniec z toho vyšli žlčníkové kamene.Bolesť zo žalúdka vystrelovala pod pravé rebrá.Ale môže to byť aj čokoľvek iné.Musela by som sa s Vami o tom porozprávať.Dáte mi svoj mail?Prípadne nick na FB?Rada by som Vám pomohla.