Problém pri zaspávaní. ( Tetánia )

Príspevok v téme: Problém pri zaspávaní. ( Tetánia )
Patrik66

Dobrý deň, mám 23 rokov a chcel by som sa opýtať, či ste sa už niekto stretli s mojim problémom. Jedná sa o to, že pri zaspávaní mi z ničoho nič začne strašne rýchlo búšiť srdce, zmocní sa ma panika a zľaknem sa. Deje sa to ako keby pri prechode zo zaspávania do spánku. Ten moment kedy viete, že už spíte. Väčšinou sa musím postaviť, napiť alebo nadýchať čerstvého vzduchu aby to prešlo. Opakuje sa to tak dva až tri krát kým konečne zaspím. Trpím tetániou ale niesom si istý, či to má stým niečo spoločné. Ak máte podobnú skúsenosť tak budem vďačný ak sa o ňu somnou podelíte.

simka111

Pomohol, ale na dráslik treba dávať pozor, pretože tak ako málo dráslika tak aj veľa dokáže ohroziť zdravie, až život. Takže lieky a asi ani výživové doplnky by som bez krvných testov a konzultácie s lekárom určite nebrala. Ja som sa zamerala na stravu, banány, semienka, zemiaky, ovsené vločky, sušené ovocie, oriešky,jablka. Teraz je síce zima, ale počas leta a jesene hrozno,slivky, čerešne, hrušky.
Dôležitý je aj horčík, ak je dostatok horčíka, telo si dokáže vytvoriť aj ten dráslik. Nezabudni ani na vápnik. Pre ľudí s tetániou je táto trojkombinácia dôležitá.
Ja osobne odporúčam užívať aj trstinovú melasu a čaj roiboos, tam je dosť minerálov. :)

Patrik66

simka111 ďakujem velmi pekne, a mas pravdu no je to dosť tažké celkovo. Ked si doplnila draslík tak to pomolo aspon trosku ?

simka111

Toto je nizka hladina draslika, mamka mala kedysi takéto problemy, mala to potvrdene aj od lekara. V podstate to môžeš pociťovat aj v prípade keď budeš mať dvihnute ruky napr. pri vešaní pradla atď.
Ja som si tym tiež prešla, tiež mam tetaniu a bohužiaľ vďaka nej sa nam take stavy zhoršuju, ešte ak sa k tomu prida stres, napr. smť blízkej osoby tak je to brutal, viem o čom hovorim .. :(

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.