Bolesť a štípanie prsníkov

Príspevok v téme: Bolesť a štípanie prsníkov
Sve123

Ahojte žienky, už tretí týždeň pociťujem bolesti prsníkov. Myslela som si že je to blížiacim sa menzesom ale nieje. Tehotná určite niesom. Posledný týždeň sa bolesti vystupňovali až do neznesiteľnej bolesti, pálenia a štípania pod a v okolí bradaviek. Prsia mám ako balóny a bradavky mam 2x také veľké, natiahnuté a vystrčené. Absolútne nemôžem nosit podprsenku ani na nich ležať. Strašne to boli, keď po nich prechádzam cítim tam také akoby kopčeky. Neviem to popísať. Volala som samozrejme aj gynekologičke a popísala jej problém. Vyžaduje negatívny test, čiže prísť môžem až v pondelok ráno. Dnes som absolvovala test-negatívny.. Dnes sa cítim akoby som celá horela. A je mi divne, cítim sa strašne slabá...Mám aj trochu zvýšenú teplotu...sestrička mi poradila do vyšetrenia suché teplé obklady na prsníky, skúšam ale nepomáhajú. Mal niekto už podobný problém? Mala by som radšej skočiť na gynekologickú pohotovosť cez víkend?
Ešte som zabudla podotknúť že nekojím, mám 5 ročné dieťa a kojila som ani nie 3 dni..