Ako sa zamilovať?

Príspevok v téme: Ako sa zamilovať?
Fenol

Ahojte,
mám 21 rokov a som normálny mladý chalan, ktorý študuje na VŠ, chce byť úspešný lekár, stará sa o seba a venuje sa hudbe.
No akosi mám problém nájsť nejakú normálnu babu. Pomaly si všímam, že rovesníci začínajú mať prvé vážne vzťahy, sú šťastní, chodia po výletoch.. Ja poväčšine sám. A ešte v tejto COVID pandémií, kedy nemám veľa možností kde chodiť. Páčili sa mi posledný rok 2 baby, jedná ma využívala a keď som jej vyznal city, tak zrazu mala frajera. Tá druhá, ktorá sa mi ešte stále trošku tak páči, tak mám pocit, že ma len využije, keď jej čosi bolo treba do školy, pomôcť s kufrom, keď nemala s kým ísť po knihy.. No keď som ju tento mesiac volal von 2x, tak raz mala údajne veľa učenia a potom raz údajne piekla.. Neviem, no nechce sa mi tomu veľmi veriť, i keď by som rád. Bojím sa, že mne sa už po tých všetkých neúspešných pokusoch nepodarí zaľúbiť už do žiadneho dievčaťa...
Neviem vôbec, kde robím chybu, mal som 2 baby, ktoré však chceli len a len sex, nič iné ich nezaujímalo, tak som to skončil.. Nie som ten typ chalana, ktorý vníma dievča len ako sexuálny objekt.. Taktiež nemám pocit, žeby som sa im veľmi vtieral do zadku, som primerane odmeraný voči ním a snažím sa nebyť ten "dobrý kamarát." I keď, tu je možno tá chyba, ja už neviem.. :/

humienka5

hlavne to netreba silit a zamilovanie pride. este nemas az tak vela rokov, tak hlavne klud a nesil to, lebo potom to nie je dobre.

ahjajjaj

Ahoj Fenol, pripadá mi, že k záležitostiam pristupuješ racionálne a to je veľmi dobre. Zamilovanie je do istej miery aj rozhodnutie. Hádam nebudeš plytvať emóciami, na toho nehodného človeka. Časom nájdeš takú, do ktorej nebude problém sa ani zamilovať ani byť vedľa nej šťastný.

Ondo1994

Nadpis prispevku Ako sa zamilovať To musíš vedieť ty sám.. A myslím si že to nie je ťažké. Sám prídeš nato kedy ti srdce povie že si sa zaľúbil.. Nepozeraj na druhých, u niekoho to príde skôr u niekoho neskôr.. Máš čas. :) Hlavu hore...