antikoncepcia + mestruacia a tiez piercing v pupku

Príspevok v téme: antikoncepcia + mestruacia a tiez piercing v pupku
jaja

ahojte prosim vas pomozte mi beriem antikoncepciu mesiac a dala som si tabletku na piaty den menstruacie lebo mi tak poradila moja gynekologicka, ze aby som nemala dlho kramy. uz su to tri dni a ja som kramy nedostala, je to normalne??? a tiez by som sa chcela opytat co je dobre na trosku zapaleny piercing v pupku,ci sa to da kupit v lekarni a co to stoji?? prosim pomozte

tara

cau jaja, k tej menstruacii...ked som s nou ja zacinala tak prve mesiace mi chodila menstruacia az na 4-5 den, niekedy moze prist i neskor, ...neboj, vsetko je v poriadku, len si telo musi zvyknut...potom sa by sa ti to malo ustalit

rexa

Aj sa trápim s hnisaním po piercingu na pupku už 3,5 mesiaca Lekári nevylučujú,že aj po vyliečení mi ostane nei pekná jazva.Už som mnohokráťobanovala rozhodnutie naložiť si piercing.
Moja rada, piercing čím skôr odstrániľ, dosledne liečiť. Nikdy a nikde žiaden piercing, všade sa to môže papáliť a hnisať.

bea

ahoj jaja.odpoviem ti na ten zapaleny piersing.v lekarni ti staci ak si kupis lieh.staci ti aj niekolko percentny.Ale nech ti daju co s najvyssim percentom.pa