Silvester

Príspevok v téme: Silvester
intagram

Ahojte.
Chcela by som sa trošku vyrozprávať a opýtať sa na váš názor. S priateľom sme spolu necelé na roky. Priateľ je mladší odo mňa o 2 roky. Bývame spolu, on predtým nemal ešte poriadny vzťah a párkrát mi už zaklamal na čo som mu prišla. Je zlatý, cítim, že ma miluje, ale jednu vec nepochopím. Minuly rok na Silvestra sme boli u jeho rodičov, kde bol aj jeho Najlepší kamarát a nejakí tí ich pribuzní. Ja som ich ešte veľmi nepoznala, takže skúšala som sa zapájať do ich všelijakých tém. Bolo v poriadku až na to, že priateľ s jeho kamarátom, keď sa spoja, tak sú ako odtrhnutí z reťaze. Absolútne si ma nevšímal, na nový rok si so mnou ani neštrngol a cítila som sa veľmi blbo. Možno preto som mala taký pocit, že s mojimi bývalými som nikdy nezažila takýmto pocit. Ale nedalo mi, tak som mu na druhý deň všetko povedala, on sa rozplakal, že sa už toto nikdy nestane a že tento rok pôjdeme tam, kde ja budem chcieť.
Pomaly tu máme Silvester a zase musela prísť hádka. Ja som mu naznačila, že by možno prišla kamoška aj s priateľom k nám. On bola tým v pohode. Kamoška nevedela ešte ako bude pracovať, tak sme sa o tom nebavili. Na to asi týždeň prišiel s návrhom, že si chce zavolať najlepšieho kamoša. Tak hovorím, že veď máme malý byt, tu som iba plus dvaja zmestia a on že ny mi došla iná kamoška. Tak som sa nahnevala a povedala, že keď chce byť s ním, tak nech je s ním.
In nechce byť s mojimi kamošmi. Bolo to asi pred mesiacom.
Asi tak pred týždňom prišla zase téma Silvester, že teda tak čo bude. On sa len krútil, nič nepovedal, bál sa. Ale napokon som z neho vytiahla, že sa bavili s tým jeho najlepším kamošom, že ny boli u priateľových rodičoch, lebo oni že idú preč. Že oni dvaja by tam boli. Veľmi ma to zarazilo, on sa ma ani nespýtal, že ja kde budem a s kým, absolútne nič. Oni sa už dohadovali za mojim chrbtom. Povedal, že on sa s ním ešte poriadne nedohadol, lebo nevie či jeho kamarát príde domov.
Pravdupovediac som z celého znechutená. Nikdy som nebola bez svojich partnerov na Silvestra a nespraváli sa takto ku mne. Už teraz hovorí. Že budeme spolu, ale vidím na ňom, že chce byť s ním.
Bolí ma to, neviem čo si mám o tom myslieť. A on mi sám povedal, že nechcel, aby som s nimi bola.
Čo si mám o tom myslieť. Nechcem byť pre niekoho druhoradá.

cnnanan

Fantastic website! Great post, I will come again.
Thank you for sharing your thoughts, I have never thought about it before, please continue to post information!
--------------------------------------
Thank you all for your kindness and wish you happiness
Official website: www.canadaescortshub.com

intagram

Zabudla som dodať, že nie som žiadna stíhačka, ten jeho kamarát u nás prespal už neraz, tiež chodí na festivaly a ja s kamoškami von. Neraz som mu navrhla, že ja pôjdem k našim a on tu môže byť aj celý víkend s kamošom. Ja tiež by som mohla byťs kamoškami, ale on chce k našim chodiť, čo si samozrejme cením. Ide len o to, že neviem či ja to mám zaryté, že na Silvestra by svoje polovičky mali byť spolu a pripiť si na nový rok spolu.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.