Hematom v tehotenstve

Príspevok v téme: Hematom v tehotenstve
Baska578

Ahojte baby,
rada by som sa podelila s mojou aktualnou situaciou a tiez bola vdacna za akukolvek reakciu k danej teme.
Cca. v 6 tyzdni tehotenstva som zacala silno krvacat, samozrejme strach a panika, ze som zjavne potratila, tak sme sli rovno na pohotovost. Chvalabohu bolo vsetko v poriadku, dokonca mi sam doktor ani povedat nevedel dovod krvacania, kedze nic nevidel - vravel mi, ze pravdepodobne praskla nejaka cievka. Vycistil ma, dal mi injekciu a predpisal lieky s tym, ze ak by sa krvacanie znova opakovalo, tak sa mam okamzite vratit. Samozrejme som este dlhsie spinila, ale vzhladom na to, ze spinim od zaciatku svojho tehotenstva som tomu nedavala ziadnu velku dolezitost...rovnako som bola aj na prehliadke u gyn. a ten ma ustil, ze je naozaj vsetko v poriadku. No pred 2 tyzdnami, som zacala znova silno krvacat (aktualne som v 12 tyzdni), samozrejme znova na pohotovost. Tentokrat si ma ale v nemocnici nechali, kedze mi nasli hematom. Vraj si polezim kym sa hematom nevstrebe a krvacanie resp. spinenie neprestane. V pondelok t.j. 14.12 som bola na sone, kde mi povedali, ze sa hematom vstrebal a ze uz by som mala iba spinit, cize vyckame kym budem uplne cista. No aktualne som este stale v nemocni, kedze spinenie neprestava (dokonca obcas vidim aj take krvave vlasocnice...). Uz som v nemocnici 15 den a zacina mi mierne preskakovat, kedze lekari ma odmietaju pustit domov, kym spinim aj ked sa vraj uz hematom vstrebal.
Je prosim vas standardne normalne, ze ma drzia takto dlho v nemocnici s tym, ze "domov pojdete az ked bude vasa vlozka uplne cista"? Ja som im aj naznavovala, ze spinim od zaciatku tehotenstva a takto sa domov nikdy nedostanem... Aktualne lezim iba cele dni v posteli a beriem uz iba tabletky, co si myslim, ze by som zvladla aj doma v posteli a v ovela vacsom konforte a klude.
Dakujem za akukolvel spatnu vazbu!

veronika89_8

Tak chcu si byt isty, ze bude vsetko v poriadku, vies aby si nesla domov a na druhy den by si musela utekat nazad. Je to neprijemne este teraz v tomto obdobi ale radsej si byt isty ako potom lutovat. Drzim palce nech sa to zlepsi