EFT terapia

Zuzana209

ahoj, ja ti neradím EFT terapiu. Všetky metódy, ktoré obracajú riešenia na to, že si má človek hľadať silu v sebe a usilovať sa určitým spôsobom - toto nie sú riešenia! Človek je stvorený Bohom a je vytvorený tak, že ak nemá v živote Boha - tak v jeho vnútri zostáva prázdnota ktorú nie je možné ničím nahradiť. Ja som v živote pred tým vyskúšala veľa. - jogu, ezoteriku, prácu s enegiami, meditáciami...všetko to boli len dočasné náplasti alebo som sa neskôr cítila ešte horšie. Pretože - človek dokáže komunikovať s Bohom - počuť Ho, cítiť Ho, tešiť sa z Neho, prežívať život s ním a odovzdať svoje životné plány do Jeho rúk - až potom začne prežívať vnútorné naplnenie a šťastie.
Začni hľadať Boha, volaj k Nemu, otvor si Bibliu,....teraz je na to ideálna doba, On k tebe príde a dá ti vnútornú , emocionálnu "plnosť". On je živý, osobne ťa miluje a volá k tebe...
Keď budeš mať čas - pozri si toto video - toto svedectvo ti môže pomôcť. Tá dievčina, skôr než našla Boha - tiež vyskúšala úplne všetko...

www.youtube.com