Nemá rád nežnosti

Príspevok v téme: Nemá rád nežnosti
sempiternal

Ahojte, mám taký problém ...mám nového priateľa, stretavame sa od októbra a spolu sme oficialne veľmi krátko asi len mesiac ..tie začiatky boli naozaj veľmi pekné a myslela som že budem zas šťastná ..až kým sme si neporiesili prvé ubytovanie / nie sme s jedného mesta / a mimo sexu nechcel žiadne dotyky, objatia atď ..dokonca sa raz stalo, že po sexe sa zodvihol a odišiel z postele a už sa ku mne nevrátil..potom som mu to narovinu povedala tak sa ospravedlnil že ho mrzí že ma sklamal..tento víkend sme boli spolu druhýkrát a...večer aj sex bol super no keď sme išli spať vôbec sa nechcel pritulit nič a pustil si audioknihu a dal si sluchadla ...ja som sa ho spýtala či mu príde normálne ísť spať ako po 10 rokoch manželstva...na druhý deň aj keď vedel že možno mesiac spolu nebudeme keďže asi bude lockdown pozeral v telke film nvm som úplne v šoku lebo inak je pozorný stále si píšeme hovorí niekedy o spoločnej budúcnosti povedal o mne rodičom...som jeho druhá žena čo sa týka vzťahu aj sexu ..ja tomu vôbec nerozumiem veď na začiatku vzťahu sa dvaja od seba nechcú odtrhnúť ...nikdy som sa s takým niečím nestretla