Má záujem o vzťah? ..

Príspevok v téme: Má záujem o vzťah? ..
hellriser

Rád by som vedel váš názor na túto moju situáciu ;) ..
... nedávno som sa stretol po asi 7 rokoch s jednou známou, predtým sme sa nikdy nejako spolu nebavili. No asi pred mesiacom som jej napísal len tak, prehodili sme pár správ, potom pár dní nič.. potom som jej znova napísal zas sme si chvíľu písali a ona navrhla že by sme sa mohli niekedy stretnúť. Povedal by som, že je dosť hanblivá.
Správy som inicioval skôr ja, ona odpovedala skôr len tak jednou vetou, tak som to bral tak, že proste nemá záujem.. ale aj napriek tomu som ju pozval von, len tak na prechádzku mestom.. neváhala a pozvanie prijala.
Na prechádzke skoro neustále rozprávala, celkom sme sa aj dobre bavili, odprevadil som ju pred byt, rozlúčili sme sa len pozdravom a povedala, že si to môžme niekedy zopakovať... Bolo to také bez dotykov a bozku z toho dôvodu že teraz je tá korona a ona má doma chorého otca takže nevedel som či môžem a nechcel som ju nijako prípadne ohroziť.
Asi po hodine od stretnutia mi od nej prišla správa, že je rada že sme sa stretli s že dúfa že si to niekedy zopakujeme... Lenže teraz, keď som sa snažil s ňou si písať tak zas je to len o tých chladných správach :/ .. ja som sa s ňou cítil fajn a teraz neviem na čom u nej som.. síce som neplánoval s ňou nič viac, ale nejak som sa na tom stretku namotal ..

hellriser

Tak to som si nejak tak domyslel, po tom čo spomenula to s jej otcom..
.. a samozrejme rúška boli a odstup, tak zas nie až dvojmetrový ale :D ... dotyky bohužiaľ taktiež žiadne.. ale tak ako som písal v dnešnej dobe človek nikdy nevie.. zas možno jej by to nevadilo, možno je to len môj pohľad..
... spozorovať z neverbalnej, tak nevšimol som si nejak nič extra, normálna prechádzka vedľa seba a kvôli tým rúškam som nevidel ani mimiku jej tváre :D... pri lúčeni som sa jej akurát zahľadel do očí a ona neuhla pohľadom... ale neviem či to môžem brať ako nejaký znak..
... samozrejme, že plánujem sa s ňou opäť stretnúť v najbližšej dobe aj som jej už písal, ale na druhú stranu zas nechcem ju vyplašiť tým, že budem na ňu príliš tlačiť. Viem, že takto to väčšinou nikam nevedie..

Carie

Si moc netrpezlivy, co cakas po prvom stretku. Proste sa s nou stretavaj aj nadalej a uvidis kam sa to bude uberat. Daj jej najavo svoj zaujem, hlavne ked hovoris ze ona je hanbliva. Ale nechod na to zhurta, daj jej cas, najprv sa len prechadzajte a spoznavajte a bavte. To ze ti malo pise moze znamenat ze nie je typ na pisanie tak jej skus miesto toho niekedy zavolat. Ale dohodni sa s nou predtym ze kedy je najlepsie, lebo zavolas ked zrovna nebude mat cas a ty si z toho hned vyvodis ze nema zaujem.

fonte

Ona ti povedala, ze nic nebude, lebo korona, alebo si si to vsugeroval sam?
A dodrziaval ste odstup, ruska, ruky ? :D Teda neruky vlastne :D
Ved vidis, ci ma zaujem, nie? To musis predsa spozorovat z neverbalnej komunikacie.
Potom uz len urobit vypad, alebo dezinfenkciu :D