Dlhý čas na zoznamke

Príspevok v téme: Dlhý čas na zoznamke
11111111Lenka

Ahojte,
čo by ste si mysleli o potencialnom partnerovi, ktoreho by ste spoznali cez internet a povedal by vam, ze je uz vyse 5r na zoznamkach (tusim 2 alebo 3) registrovany a ma za sebou cca 80 stretnuti odtial za tu dobu. + nejake kratkodobe vztahy. Nieje to cudne? Pritom je to fesak, vzdelany atd.. nejavi sa toto ako prejav nejakeho suknickarstva, prip. oblbovaca zien, prip. zvysovania si ega? Viete, obaja mame cca 35 a vonkoncom sa nechcem namotat na muza, ktory ma o pol roka necha.. hoci asi uz trochu aj namotana som.. :(

Carie

On si moze vyberat a vybera si stale inu. Uznaj, ked mu zeny same padaju k noham tak preco by mal byt len s jednou. Raz ma blondinku, raz brunetku, raz rysavku. Ked ma jednej dost, padne mu do narucia dalsia. Sama vies co z tohto bude.

humienka5

tak od takeho chlapa netreba ocakavat nic dobre a byt tebou by som to s nim radsej skoncila, aby si nebola potom este viac namotana a budes sa z toho tazko dostavat

ahjajjaj

ahoj, ten chalan 5 rokov čaká na to, aby sa namotal, a nejak sa mu to dostatočne nezadarilo. Kľudne sa s ním bav ďalej, aj keď sa do postele s ním nehrň. Možno preto ho ostatné prestali baviť, že mu priskoro dali, a nemal sa kedy aj psychicky zaľúbiť a ani si ich nevedel potom vážiť. Tak či tak, mysli na to, že kým sa s ním nevyspíš, skôr sa od neho aj odmiluješ, takže ho ber s rezervou s tým, že uvidíš, ako to dopadne.