Prečo sa muži boja balenia

Príspevok v téme: Prečo sa muži boja balenia
Ingridaaaaa

Ahojte,
chcela by som sa spýtať / podeliť o Vaše skúsenosti. Stalo sa Vám niekedy, že ste balili muža a on pred Vami akoby začal utekať (vyhýbať sa Vám)? Prečo to muži robia? Prečo nevedia povedať žene na rovinu pokiaľ o ňu nemajú záujem? Veď čo tým môžu stratiť, keď ju aj tak nechcú? Pri najhoršom sa žena urazí a prestane sa s nim baviť, ale to im môže byť jedno pokiaľ o ňu nemajú záujem (ak sa jedná ako v mojom prípade, že sme doposiaľ neboli nejakí kamaráti/spolužiaci). Boji sa toho, že ho nepozdravím keď ho stretnem na chodbe lebo budem urazená, že ma odmietol? A skrz toho radšej predomnou uteká ako nejaký pako? To je lepšie? Vďaka

ehm

No tak ja by som bol naopak nadšený, keby ma raz nejaká balila. Rozhodne by to bolo príjemnejšie, ako keď ja balím a jedna za druhou ma odmieta :D

olivara

Tak ako tu uz bolo napisane, niektori ludia to proste neznesu, ked ich bali zena. Lebo su zvyknuty na to, ze oni balia zeny a nie naopak. Oni potrebuju ten pocit dobijania.

bandy_rozencvaig

Niektorým mužom je veľmi nepríjemné, keď ich žena balí. Mne sa stalo že sa mi žena veľmi páčila, ale vobec mi nedavala priestor aby som ju zbalil ja. Najmiesto toho balila ona mňa.

Liam

No je trend vlastne ktorý dneska letí u tých mladých ľudí. Keď niekto uteká, asi je už zadaný alebo má nízke EQ.