Aktívny home office: cvičenie od stola a ďalšie tipy

Táto diskusia patrí k článku: Aktívny home office: cvičenie od stola a ďalšie tipy
Aktívny home office: cvičenie od stola a ďalšie tipy

Z dôvodu rôznych vládnych opatrení trávime v tomto náročnom období oveľa viac času doma. Je pochopiteľné, že zásahy do každodennej rutiny môžu vyvolať stres či pocit úzkosti. Mnoho ľudí pretransformovalo svoje domovy aj na „kancelárie“.

sonicka_s

tiež pravidelne cvičim, pretože ma dost boli cele telo a už som si kupila aj ortopedicku kancelarsku stoličku , tak snad ten permanentny home office nemute mat nejake nasledky

ester851

tiež mám stále home office a už naozaj premýšľam, že si doma zariadim pracovny kutik. Len neviem, kde teraz ked je všetko zatvorene kupim kvalitnu kancelarsku stoličku. Viete mi niekto poradit?

Svetlanka7

Ja si dávam pravidelne jogu vždy po robote, aby som trošku ponatahovala klby a svaly, lebo ta práca z domu je masaker :D už by som sa vrátila najradšej do kanclu za kolegami a kamošmi

christine2

ved odkedy pracujem z domu tak som leniva ako blcha. Takže som si aspon kupila kupila zdravotnu ortopedicku kancelarsku stoličku, aby ma z celodenného sedenia nebolel chrbat