Je to dosť nepríjemné

Príspevok v téme: Je to dosť nepríjemné
torendo

Zdravím všetkých, naskytol sa u mňa taký problém. Neviem presne ako to opisať no stáva sa mi že niekedy sa mi zmení psychika o 360 stupňov. Poviem príklad, dnes ráno som sa zobudil a cítil som sa v podstate fajn, dalo by sa povedať že cítil som sa ako normálny človek no ako deň prešiel do svojej polovice som neuveriteľne zmäkol, normálne slzy sa mi tlačia do oči, najradšej by som hned zomrel, vadí mi každá maličkosť, proste presný opak toho čo ráno, niekedy to funguje aj opačne že ráno vstanem a cítim sa tak mizerne že najradšej by som sa zabil len aby som sa tak necítil a trvá mi aj pol dňa, kým sa dám dokopy. chápem že človek zvykne mať výkyvy nálad ale toto je fakt že trápenie a myslím si že nejde o obyčajné zmeny nálad.. Prosím pekne ak niekto zažil niečo podobné alebo vie niečo o čom hovorím tak prosím podeľte sa o skúsenosti s týmto problémom. Napríklad či sa to dá nejako riešiť, či to má nejaký odborný názov alebo podobné .Úplne vám to zničí deň a bez Xanaxu asi by som sa zbláznil.

Cliattsi

torendo- to by mohla byť cyklotýmia, alebo bipolárna afektívna porucha, či ako sa tomu hovorí. no proste si raz dole a raz hore. A tieto stavy vraj môžu spôsobiť aj niektoré antidepresíva (okrem iného).

Alr cudujem sa ze beries Xanax, niekto ti ho predpísal, tak ten ti mal povrdať, čo ti je.

Alan89

nechcel som ta niako urazit torendo,ale ked budes stale pozadovat od druhych aby ta utesily a polutovali,nic sa v tvojom zivote nezlepsi a po case budes ludi takto iba obtazovat.

torendo

Staraj sa o seba Alan nemaš ani páru o tom čo je to byť ležiaci pacient.
A navyše už x rokov. Ale to len svvedčí o tvojej inteligencií. Je iné ked o tom pocuuješ a ked si tým denno-denne prechádzaš. Ale to zdravý človek nepochopí navyše keby bola šanca tak to riešim inak a nie s tebou

Alan89

torendo dlhsi cas ta pozorujem tu na forum zdravie a uprimne uz mi je zle z toho co tu vypisujes a ako fnukas a stazujes sa ako ti je v zivote zle.Nikto znas to nema na ruziach ustlane,kazdy musime prekonavat prekazky.Tak uz konecne prestan fnukat a zacni prekonavat prekazky,snaz sa spravit v zivote neaky pokrok !

Lebo ja uz sa chytam za hlavu ked vidim tvoje meno,a myslim ze nebudem jediny !

torendo

To sme od seba bohužiaľ veľmi vzdialený no bolo fajn tu stretnúť človeka ako ty. Cítim s teba že si dobrý človek. Ak by si chcela môžem ti podrobnejšie opísať všetko o sebe ale neviem či by to bolo vhodné riešiť tak verejne ale ver tomu že taký životný príbeh ako mám ja si ešte nepočula.

torendo

nada5 si zlatý človek ale ja dosť mám ešte aj zdravotných problémov, niesom ako ostatnkí, no na jednej strane som aj rád lebo fungovať ako ostatní by som asi nedokázal, no zase keby som nemal tie zdravotné problémy, asi by som už nežil, ak sa ťa môžem opýtať, kde bývaš? (stačí okres)