bola som tehotná? dá sa to zistiť aj s odstupom času?

Príspevok v téme: bola som tehotná? dá sa to zistiť aj s odstupom času?
Zuska22

Ahojte. Hovorí sa, že niektoré veci je lepšie nevedieť, ale nedá mi to, takže skúsim. Dá sa nejako zistiť, že už som bola tehotná? V skratke, mám pocit, že som bola, pociťovala som aj nejaké príznaky atď.. V krátkej dobe po možnom "plodnom" pohlavnom styku sa dostavilo niekoľko denné špinenie, pár dni ma pichalo v podbrušku, potom to ustálo, začali mierne nevoľnosti, chute, bolestivosť prsníkov a pod. Menštruácia meškala, tehotenský test som si v tom čase nerobila. Potom ale prišlo krvácanie, zo začiatku som to pripisovala meškajúcej menštruácií, ale oproti mojím bežným menštruáciám to bolo oveľa silnejšie krvácanie, bolesť celého brucha, po 4 dňoch skončilo, ale špinenie, občasne krvácanie a mierna bolesť v podbrušku pretrvávajú doteraz. Tak isto bolestivosť prsníkov. Už je to druhý týždeň, robila som si 2 tehotenské testy (ja ťava až teraz), oba negatívne. Dá sa takto s odstupom času nejako zistiť, či som bola tehotná, prípadne prekonala nejaký spontánny potrat? Ak som bola naozaj tehotná, tak mohlo ísť o max 3, začiatok 4 týždňa. Štatistiky uvádzajú vysoké % takýchto potratov s tým, že ženy ani netušili že boli tehotné. Ďakujem.

marrae

Je to mozne, ze si bola tehotna ale spatne sa to uz teraz zistit neda. Mala si si vtedy spravit test. Ale zase na druhej strane v takychto pripadoch kedy sa to stane takto skoro, ze si to mozno ani tak nestihnes uvedomit je to lepsie ak to nevies. Tak to jednoducho priroda zariadila a stava sa to velmi casto