co vlastne chce odo mna??

Príspevok v téme: co vlastne chce odo mna??
bohusaboba

ahojte, potrebujem poradit....minuly rok som sa rozisla s priatelom a z rozchodu som sa velmi dlho spamätavala...o niekolko mesiacov som stretla muza, ktory sa na prvy pohlad javil ako frajirek..a aj nasa komunikacia sa vyvijala, ze bude z toho len dobre kamaratstvo....aj po cely cas nasho stertavania som to tak brala...ale raz ma pozval k ebe na pokec...ja som to nijak vazne nebrala....lebo som ho brala ako kamosa..ale zrazu ma pobozkal..a mne sa to pacilo..ze konecne nieco pekne v mojom v zivote.....a mi povedal..ze sa bal ma pobozkat...a chcel aby som s nim stravila noc..ale som ho odmietla..tak ma pekne odprevadil domov..a na druhy...to vsetko negoval...ze nema to dramatizovat..ze ten bozk nic neznamenal..ze on kade tade bozkava..a nic to neznamena..ale pre mna to vela znamenalo..lebo ja sa s nikym len tak nebozkavam...a ja mu to povedala...ale ze on nechce ma stratit ako kamaratku....tak som to mu prepacila...a dalej sme sa stretvalai ako kamarati..no zase ma pozval k sebe nafilm.a zase preskovila medzi nami iskra...ale zase som u neho neprespala..ale sme neriesili.a. potom na dalsi krat som povolila....a som to chcela riiesit..ale on povedal..ze nech nerieism...ze uvidime co bude....tak som bola ticho..a o par dni mi pise...ze ide s inou zenou zase s kamaratkou na vikend turu....velmi ma to nastvalo..a zaroven som sa citila vyuzita.....tak som to chcela s nim riesit..a mi vynadal....ze nech neriesim....ze on mi presne povedal, ze on nechce vztah....a ze mi nesluboval lasku....no mdzitym som mala meniny...ani sms mi neposlal..to ja mu musela povedat...potom medyim sa ozval byvalz priatel....poslal mi na valentina sto ruzi....ukazala som mu to...on sa nastval...ze keby aj on zarabal tolko penazi..tak by kupil..a tak...potom sa odmlcal na mesiac...potom dalsi mesiac...to sa vyhovaral na koronu..ze nemoze so mnou stretnut....potom sme stretaali dalsie mesiace uz len sporadicky....ale stale ma balil..vzdy som mu povedala...ze co ma bali..ze take veci hovoris frajerkam..anie kamaratkam...a vzdy ked sme si volaii..tak som chcela vysvetlenie..ohladom tej noci..a on..ze ho pritahujem..ale nechce vztah....a ze ked zenu pobozka musi citit ze chce byt so mnou...a ze mu musi vonat...a som mu povedala..ale ja nechapem...tak uz pri bozku si musel vediet ze ma nechcestak preco si so mnou spal??...no ze on nevedel co robi.....juni som spravila skusky i...isli sme na vylet biczklami....potom sme vecer sli sa najest...a kedze ja som nikdy nepisal alkohol..tak ma nahovoril..ze nech vyskusam....tak objednal tatransky caj..ja sa v tom nevyznam....tak som si dala..a nic mi nebolo..potom objednla..druhy tiey mi nic nebolo..dalsi....tak uz mi bolo zle....naslende zacalo prsat....a on ma nechcel zobrat domov..tak ze nech idem k nemu..sli sme...a zase ma bozkaval...a chcel nieco viac. ...ja som ho zastavila...a potom na dalsi den...ze som iba kamoska....a tak zase to iste..tak som sa zbalila...a isla do Svajcu....robti certifikat z nemciny,,,,on sa nehnval...a odstranil ma z Fb....a zase mi vynadal..ze idem byvalemu priatelovi..lebo tu robi lekara....ale ja som bola u kamosky...potom o mesiac prisla za nim na slovensko..ze nejaka zmena u nho nastala ale nic...pretoze mi oznamil..ze sa zamiloval..do jednej dieciny...a ze chce s nou ist do prahy a byzvat s nou....a to ma dorazilo...ale som sa spravala k nemu priatelsky...a ked som odisla...tak som s nim ksoncila....kedze vo svajci som bola sama...tak som si zacala opät s nim pisat..a som zistlla..ze sa s tou dievcinou rozisiel..prisla opät za nim ze daco z toho bude..pretoze som zamilovana do neho...ale zase nic..sme len kamarati..tak som povedala ze koncim s nim..z medzitym prisiel byvaly praietl ze ma rad a nevie zabudnut na mna....a ze by sa ma zobral za zenu...tak som to povedala tomu kamaratovi...a on sa zase nahneval.... a ze k nemu nepatrim..ze potrebujem muza ako je on....podobenho.....tak som to uz ukoncila..a blokla...on si yztvoril jeden profil....potom som zase blokla..vytvoril druhy profil...povedala som mu ze nech mi da pokoj...a ze nech nepise..ze mi to robo zle...ale on stale chce vediet ze preco si ho blokujem a tak..tak som poevdala..ze ja sa opakovat nebudem...ze to vo mne vyvrcholilo...cely sled udalosti.....a ze nevie co....ja si myslim, ze vie...pretoze niekolkokrta som mu povedala,z eho mam velmi rada....ze som za nim kvoli nemu prisla..a vela veci som prenho robila....ze cloveku asi tukne..kedze on mal tolko vztahov...ze asi citim k nemu viac..a asi potrebuej odo mna pocut ze som zamilovala do neho....tak sa pytam..co valstne tento muz chce odo mna...a ci mam povedat ,ze k nemu nieco viac citim....hoci vie, ze ma nechce...a ni tento clovek si to nezasluzi pocut....lebo chcem sa pohnut dalej-.-.a zacat novy zivot....lebo som vycerpana z toho..a dat sancu byvalemu priatelovi.....co si myslite...dakujem za vasu odpoved :)

Keita

Ty mas byvaleho lekara v CH, ktory ti kupuje 100 ruzi po rozchode, navrhuje svadbu a riesis nejakeho zakomplexovaneho tutmaka na SVK, co sa ti chce len dostat do gatiek? Kristove rany dievca. Daj si facku. Bolo koze dobre, sla sa na lad smykat...

bohusaboba

Tak ja s tym bojujem a spracovavam niekolko mesiacov, nakolko sa mi vzdy ozyva. Myslela som, ze sa budem vediet cez to nejako preniest , ale nie. A ano, ked mi napisal, tak som odpisala, pretoze som ho mala rada, a ze nejaka zmena nastane, ale aj z tej samoty, ze som tu , hoci mam tu kamaratku a byvaleho priatela, ktori ma podporuju, ale chybal mi domov. Vcera mi zase napisal, ale uz som mu povedala, ze bude lepsie, ze nech mi uz nepise, nakolko mi to nerobi dobre. Nasledne som si odinstalovala fb a aj messenger, uz tam nebudem chodit, nakolko, aj keby som si ho znova zablokovala a aj tie jeho dalsie profily, zase by si urobil, lebo neviem, co chce si dokazovat, ze je ziadany. Urcite by sa ma pytal , zase preco preco ho blokujem ( myslim, ze aj clovek s jednym neuronom by to pochopil ) ze on ma city a nechape. Ja ma tiez city a ked som chcela riesit tamtu vec , tak ze nech neriesim, ze si myslel, ze je to uz uzavrete. A ked sa mi ozve, tak vzdy sa mi vrati to, ze aka som bola hlupa, ze som naletela, lebo keby presne definoval, pocuj bohusa, ja si chcem len uzit, nic viac , nic menej, a je na mne ako sa rozhodnem, ci idem do toho alebo nie...a ak by som sla, tak je to moja zodpovednost a viem, ake su nasledky. A tu sa on prezentoval ako super muz, dvoril mi, balil ma....a niekedy som si myslela, ze vlastne je to moja vina, ze to tak skoncilo, lebo som sa niekedy pri nom iracionalne spravala, ale to bolo tym, ze robil iracionalne veci...a citila som sa neistote ...pretoze neurcito rozpraval. Mala som ist dnes domov, ale nakoniec nejdem nakolko som sa s viacerymi rozpravala, ze nebude najlepsie ist domov kvoli korone, a neviem, ci by som sa mohla vratiti naspat, nakolko mam tu skusku a som aj rada, lebo nakoniec, este by ma obalamutil , aby som sa s nim stretla, a ja uz nemam hchut, lebo potom sa dostavam z toho dost dlho. Asi som strateny pripad :). Ale vazne , uz nepojdem na fb, aby som sa z toho dostala, je to pre moje dobro :)

Kamka2

Nemáš za čo bohusaboba, rada som ti pomohla. A prepáč, že ti odpovedám až teraz, s trochou oneskorenia. Viem aké to je, keď cítiš bolesť a sklamanie z nepodareného vťahu. Aj ja som niečo podobné veľmi zažívala toto leto a bolo to pre mňa dosť zničujúce. Ale našla som si vtedy jeden portál (alebo skôr youtubovský kanál, ale ten je v angličtine) kde jeden týpek dával ženám dobré rady ohľadne vzťahov a okrem iného tam povedal, že obyčajne to trvá asi tri mesiace, kým sa človek po takomto bolestivom rozchode znormalizuje. Tri mesiace počas ktorých ale musíš úplne prerušiť s dotyčným kontakt, na to, aby sa ti mohla duša a emócie zahojiť. Predstav si to tak, že je to podobné ako keď sa zraníš, napríklad si zlomíš nohu alebo vytkneš členok. Tiež potrvá určitý čas, kým sa ti rana zahojí a noha sa dá do poriadku, a za ten čas musíš nosiť sadru. Rovnaký princíp v podstate platí aj na zahojenie takýchto "rán na duší" spôsobených necitlivým a sebeckým človekom. Ale ber to ako daň za to, že si ho spoznala, a zároveň ako skúsenosť a poučenie na to, aby si v budúcnosti už podobné chyby neopakovala.

bohusaboba

ahoj, dakujem za tvoj nazor. Vsetko , co si napisala, sedi. Ale napriek vsetkemu, tak ja sa citim mizerne, zamilovane a mam narusenu svoju vnutornu pohodu ( lebo , keby som striedala mozov, tak by mi to bolo jedno a vedela by som do coho idem a on vedel ako som na tom a aky som clovek,, ake mam hodnoty, ale ocividne riesil seba , co on chcel , tak mu gratulujem :D ) a on je vysmiaty ako leco, lebo dosiahol , co chcel. Este raz velmi pekne dakujem kazdemu za nazor a hlavne tebe Kamka.

Kamka2

Ten chlap vyzerá ako niekto kto má črty narcistickej poruchy osobnosti. Od takých je jediné riešenie čo najďalej preč. Áno, dokážu to byť ľudia s charizmou a šarmom, ale to je len taká vonkajšia obálka, pred tým než ich začneš lepšie spoznávať a vidieť ich pravé (skutočné) črty. Ináč, keď si to po sebe prečítaš, tak všímaj si, ako on vie perfektne manipulovať a zahrávať veci do autu. Ty si do tohoto "vzťahu" (tým nemyslím nutne hneď romantický vzťah ale ako všeobecný vzťah dvoch ľudí, napr. aj kamarátsky vzťah či vzťah dvoch ľudí ľudí ba pracovisku) šla otvorene a úprimne, s vyloženými kartami, a on ťa manipuloval. To bol význam všetkých tých rečí ako "nerieš..."(v skutočnosti to znamená 'nechcem sa zaoberať tvojimi starosťami a obavami, akokoľvek legitímne sú. Chcem len, aby si mi bola k dispozícii kedykoľvek to potrebujem, ale nič odo mňa nechcela'). Keď teda nechcel aby si ty niečo "riešila", tak prečo on potom "riešil" to že ty si dostala kyticu ruží na Valentína od tvojho bývalého priateľa (nota bene ak ste boli len "kamaráti")? Vidíš to pokrytectvo? Je to manipulátor ktorý ťa chcel len využiť na sex a na honenie si vlastného ega.

silvusiq

Ak chceš byť len také dievča, keď on potrebuje tak ok. Lebo on o vážny vzťah s tebou nemá očividne záujem

bohusaboba

na mesiac sa odmlcal..kvoli korone..a tak..potom sme sa stretvalai..a a potom ma opil...zavolal k sebe a chcel zase daco..a som to sekla..a na druhy den, zase kamoska...a ked som sla Do svajciarska robit certifikat z nemciny, tak si ma vzmazal z priatelov, ze sa nechce stretavat a ja ze dobre...ale neviem co riesis,...ze som mu to mala povedat,s ze som mu slubila, ze nepojdem do svajciarska za priatelom...ale ja som nesla za byvalym priatelom,ale u kamosky som... a som mu povedala, ale my sme co, chodime spolu, ci co...ved ty si robis co chces, chodis von a ides tam..a mi to oznamujes?:...len mi napises ze si tam..a ja ti mam hovorit, co robim a s kym..?...a bol ticho...tak som sla do Svajciarska. cize ak som dobre pochopila...ja som sa nemohla stretvat s inymi muzmi, lebo to bol problem, nemohla som ist robit certifikat do Svajciarska a musela som mu oznamovat to....ale on mohol randit s inymi zenami..a aj spat....lebo si aj myslim, ze chodil s inymi zenami..porpi mne...lebo ked sme sa lucili....tak mi povedal...ze on chce ist do prahy ...ze on nechce tu zit Kosiciach..a ze co si mam najst dievca z Kosic a Presova a potom tu zostat cely zivot...a mi bolo cudne..ze preco z Presova?:...potom mi raz povedal, ze v Kosiciach sa stretava iba so mnou...cize on sa stretava aj s niekym inym a z ineho mesta...No ked som odisla...do Svajciarska...tak sa mi pretsal ozyvat...a mala som tusaka....ze uz ma urcite nahradu za mna...co nakoniec bola aj prava...ze ako som odisla...zrazu sa hned zalubil do dievcata, ktore pochadza z Presova....hned na druhy den ako som odisla ...a ja ze super..ze chce s nou byvat..a ist s nou do Prahy...ale ze je to neiste..a ze ta dievcina velmi nechce..tak som ho podporovala, ze ze nech jej dvori..a snazi sa...a ze ked niekoho mas rad..tak robis velke veci..a tak...potom som sa vratila...a zistila,ze ho nechala...a prestala s nim komunikovat...aj telefonicky a inak..a mi to bolo cudne...a mozno ani.nie..lebo ta divcina..bola vystudovana pszchologicka..a mozno vnom videla nieco co ja nie..hned na zaciatku..a j didvne to s nim ukoncila. Potom som este raz prisla za nim lebo som mala narodeniny, ze ho pozvem na kavu...a mi ten den povedal, ze nech sa ozvem ,ze pojdeme na obed...ozvala som sa..a mi napisal, ze nema cas na vykecavanie...a ze super.. dobre ked covek ma roboru..tak napisem..nehnevaj sa nemam momentalne cas...lebo mam vela roboty...a mne to napisal..akoby som bola posledna handra...tak som si povedala,ze koncim...isla do Svajciarska...vymazala si ho...a potom mi napisal..co robim..ze nechcem aby mi pisal...ze mi to robi zle....a ze ked chces so mnou pisata tak pis..a nie len slova po niekolkych dnoch...ze mi napise ako sa mam...a ja mu napisem toho vela...a na dalsi den mi napise... aha...a potom sa ho spytam...co nove a o dalsi den ...mi napise nic..a ze mi nemoze zavolat lebo telefon je drahy..a ja hovorim..a vtedz ako sme si volaii..cey messenger...ty sa naco vyhovaras.... no starsne....ze nema cas..ze ma robotu..a ja hah..ale zaujimave..ked sme sa stretavali na zaciatku...robotu si nemal...a stale mi vypisoval...od rana do rana..a tak som mu povedala, ze byvali priatel ma ma rad..a poziadal ma o ruku..a zase mi vynadal, a ze ma byvaly priatel manipuluje...ja si myslim, ze on ma manipuluje..a ked sa ozyval nedavno...tak sa spztal, len na to..coi som s praielom..a ja uz mu ni cnehovorilm...a mam dvoch lektorov z nemciny..jedna zena a jeden muz..a nspztal sa na yenu ze kto to je..ale na muza kto to je...no ukoncili sme to divne..len tzm , ze chcel vediet, ze preco si ho blokujem...ale ja nema chut uz mu nic vyscetlovat....a potom milion vyhovoriek pocuvat...lebo uz som aj pocula to ze vlastne je to moja vina...lebo som vo svajciarsku..a preto mi nemoze pisat cez inetrnet...cize som mu povedala,,,cize ja musim sa zase vratit N alsovesko..aby si so mnou pisal......cele cudne..a hoci som zamilovan do neho..lebo fakt po dlhej dobe...mi zacal niekto pacit..a velmi si ludi k sebe neprispustam....ale mam sa rada...a nebudem robit zo seba hlupacku...a aj jemu som to povedala..a ked tu to tak pisem...a pisete mi svoje nayorz..a aco a ma maj uvtrdilo.....tak som rada, ze sa mi ani neoyzva..a amm pokoj na dusi...o chvilu bude mat narodeniny...ale ja sa nai neoyvem...voci nemu mam uz len apatiu. este raz dakujem :

bohusaboba

a.tak som si povedala, ze asi som sa mylila..a ked sme sa lucili..a boli pred mojim domom, tak som chcela dat bozk na lice....tak sa njeka odtiahol..a bolo mi cudne...a na druhy den ked sme si volali...tak som sa chcela porozpravat...tak ze to nemam dramatizovat, ze bolo to pekne..ale nic viac. ze on sa kadekym bozkava a nic to neznamena..a tak...a ja ze super...ze ty musis byt poriadny chudak.....ale na to neskor , ze sa nestane...a nechce startit moje kamarastvo...a ja ze ok..tak sme sli na jeden seminar o cestovani, a tak mi zacal hladkat nohu..a ze mu hovorim....si ty normalny...a sa zasmial...a a sla som domov....potom po ucritom case sme sli k nemu pozerat film...a tam zase preskocila iskra...a uz chcel nieco viac....a to dost tllacil, a som toho zlakla...a tak som tym sekla....a som myslela, ze vo mne je chyba...lebo sa pacil..a aj pritahoval..a aj som ho mala rada....ale som si povedala, ze nevadi...ale po tretikrat....zase sme boli spolu.....a som sa ho spytala ,z e to so mnou mysli vazne....a ze nemam riesit...a ze uvidime.a bla bla..tak som dala tomu sancu....a vysledok.....nijak sa k tomu nevyjadrl...aby to skazil...a tak na druhy den mi oznamuje, ze ide s inou zenou...dlasou kamaratkou...na vikend na turu...a neviem co.....tak ma to dorazilo...lebo ja som to este nezazila...no zle som sa citila, a som mu to povedalal a zase , ze to nemam riesit a tak...potom mi prislo 100 ruzi na valentina od byvaleho priatelia..a ked sa sptal , zze co mam nove, tak som mu ukazala, ze som dostal 100 ruzi, kedze sme len kamarati, tak sa tak nahneval..a za cal mi nadavat . Cely cas co sme boli spolu, tak ma balil, mal dvojmyselne poznamky, chodili sme von spolu a tak..a uz mi to nedalo, dal som mu cas, nech sa vyjadri k tomu, ale len som dostala to, ze vlastne ja on mal pociy, ze ja chcem nieco od neho a valstne ja som ho balila, co ja absolutne neviem nikoho balit, a ani flirtovat, a ze ho pritahujem,a aj sa mu pacim, ale ze nechce vztah a ze zena mu ma vonat az bozku to ma citit, tak som sa ho spytala, ze ked ty to z bozku citis, tak uz pri bozku si musel, vediet, ze nic, a nie ma tam salit...potom to cele zahovoril..

bohusaboba

ahoj kamka, vsetko, co si mi pisala, mi otvorilo oci este viac. Boli tam nejake situacie, co mi nesedeli. Odzaciatku tvrdik, ze sme kamarati a mne to vyhovovalo,lebo som potrebovala chodit von, kedze som sa vela ucila. Vobec som nijako nebalila a bola som vo vsetkom o uprimna, lebo som sa mi zdal ako clovek pohode, Ale vzdy na mna divne pozeral....uplne divne, akoby ma chcel a stale ma ucimoval,ale tak neprijemne, ze mne bolo z toho neprijemne a som sa nevedela nanho pozerat....ale vdzy som si povedala, ze ja asi namyslam...a aj ked ma k sebe pozval, ja som to tak nebrala , ze bude daco tam, chce sa porzpravat, tak sa porozpravame....a bozk inicioval on... a sam sa mi priznal, ze sa bal urobit, a ze ked to urobi, tak sa bal ,ze ujdem, a chcel aby som tam este tu noc prespala,ale ja som mu povedala, ze sa necitim nato, ale povedal, ze on ano...ale nie..nie ze by sa mi nepacil...po tom bozku ano....a mozno by som aj sial s nim...ale mala som tusaka, ze tu nieco nehraje...a ked ma odviezol s autom domov, tak mi aute chztil ruku a hladkal.....

Kamka2

"...ked som ho drukykrat bloka, aj jeho povodny profil a aj jeho druhy falosny profil, lebo som to uz nedavala , tak si vytvoril treti profil a tam mi napisal, ze preco ho blokujem, ze mam mu zavolat a na rovinu povedat a ze ci sa neviem preniest, ze nechcel so mnou chodit"

Klasická manipulačná taktika. V skutočnosti je to on, čo sa nevie preniesť cez to že mu neskáčeš vždy po vôli a že si dovolíš presadiť svoju nezávislosť od neho (sorry, žijem v anglicky hovoriacej krajine a po toľkých rokoch už si niekedy nepamätám slovenské frázy, aké by sa asi mali správne použiť). Tak aby to vyzeralo že _on_ má veci pod kontrolou a že _on_ je úplne v poriadku a že to _ty_ si tá, čo má s vaším podivným akože-vzťahom problémy, tak to obráti na hlavu a svojou otázkou vyrobí domnelý dojem že niečo nezvládaš. Bude ti to síce pripadať nepodstatné, ale odporúčam ti naštudovať si niečo o tom, čo je to sugestívna otázka. Napríklad tu: www.najpravo.sk