co vlastne chce odo mna??

Príspevok v téme: co vlastne chce odo mna??
bohusaboba

ahojte, potrebujem poradit....minuly rok som sa rozisla s priatelom a z rozchodu som sa velmi dlho spamätavala...o niekolko mesiacov som stretla muza, ktory sa na prvy pohlad javil ako frajirek..a aj nasa komunikacia sa vyvijala, ze bude z toho len dobre kamaratstvo....aj po cely cas nasho stertavania som to tak brala...ale raz ma pozval k ebe na pokec...ja som to nijak vazne nebrala....lebo som ho brala ako kamosa..ale zrazu ma pobozkal..a mne sa to pacilo..ze konecne nieco pekne v mojom v zivote.....a mi povedal..ze sa bal ma pobozkat...a chcel aby som s nim stravila noc..ale som ho odmietla..tak ma pekne odprevadil domov..a na druhy...to vsetko negoval...ze nema to dramatizovat..ze ten bozk nic neznamenal..ze on kade tade bozkava..a nic to neznamena..ale pre mna to vela znamenalo..lebo ja sa s nikym len tak nebozkavam...a ja mu to povedala...ale ze on nechce ma stratit ako kamaratku....tak som to mu prepacila...a dalej sme sa stretvalai ako kamarati..no zase ma pozval k sebe nafilm.a zase preskovila medzi nami iskra...ale zase som u neho neprespala..ale sme neriesili.a. potom na dalsi krat som povolila....a som to chcela riiesit..ale on povedal..ze nech nerieism...ze uvidime co bude....tak som bola ticho..a o par dni mi pise...ze ide s inou zenou zase s kamaratkou na vikend turu....velmi ma to nastvalo..a zaroven som sa citila vyuzita.....tak som to chcela s nim riesit..a mi vynadal....ze nech neriesim....ze on mi presne povedal, ze on nechce vztah....a ze mi nesluboval lasku....no mdzitym som mala meniny...ani sms mi neposlal..to ja mu musela povedat...potom medyim sa ozval byvalz priatel....poslal mi na valentina sto ruzi....ukazala som mu to...on sa nastval...ze keby aj on zarabal tolko penazi..tak by kupil..a tak...potom sa odmlcal na mesiac...potom dalsi mesiac...to sa vyhovaral na koronu..ze nemoze so mnou stretnut....potom sme stretaali dalsie mesiace uz len sporadicky....ale stale ma balil..vzdy som mu povedala...ze co ma bali..ze take veci hovoris frajerkam..anie kamaratkam...a vzdy ked sme si volaii..tak som chcela vysvetlenie..ohladom tej noci..a on..ze ho pritahujem..ale nechce vztah....a ze ked zenu pobozka musi citit ze chce byt so mnou...a ze mu musi vonat...a som mu povedala..ale ja nechapem...tak uz pri bozku si musel vediet ze ma nechcestak preco si so mnou spal??...no ze on nevedel co robi.....juni som spravila skusky i...isli sme na vylet biczklami....potom sme vecer sli sa najest...a kedze ja som nikdy nepisal alkohol..tak ma nahovoril..ze nech vyskusam....tak objednal tatransky caj..ja sa v tom nevyznam....tak som si dala..a nic mi nebolo..potom objednla..druhy tiey mi nic nebolo..dalsi....tak uz mi bolo zle....naslende zacalo prsat....a on ma nechcel zobrat domov..tak ze nech idem k nemu..sli sme...a zase ma bozkaval...a chcel nieco viac. ...ja som ho zastavila...a potom na dalsi den...ze som iba kamoska....a tak zase to iste..tak som sa zbalila...a isla do Svajcu....robti certifikat z nemciny,,,,on sa nehnval...a odstranil ma z Fb....a zase mi vynadal..ze idem byvalemu priatelovi..lebo tu robi lekara....ale ja som bola u kamosky...potom o mesiac prisla za nim na slovensko..ze nejaka zmena u nho nastala ale nic...pretoze mi oznamil..ze sa zamiloval..do jednej dieciny...a ze chce s nou ist do prahy a byzvat s nou....a to ma dorazilo...ale som sa spravala k nemu priatelsky...a ked som odisla...tak som s nim ksoncila....kedze vo svajci som bola sama...tak som si zacala opät s nim pisat..a som zistlla..ze sa s tou dievcinou rozisiel..prisla opät za nim ze daco z toho bude..pretoze som zamilovana do neho...ale zase nic..sme len kamarati..tak som povedala ze koncim s nim..z medzitym prisiel byvaly praietl ze ma rad a nevie zabudnut na mna....a ze by sa ma zobral za zenu...tak som to povedala tomu kamaratovi...a on sa zase nahneval.... a ze k nemu nepatrim..ze potrebujem muza ako je on....podobenho.....tak som to uz ukoncila..a blokla...on si yztvoril jeden profil....potom som zase blokla..vytvoril druhy profil...povedala som mu ze nech mi da pokoj...a ze nech nepise..ze mi to robo zle...ale on stale chce vediet ze preco si ho blokujem a tak..tak som poevdala..ze ja sa opakovat nebudem...ze to vo mne vyvrcholilo...cely sled udalosti.....a ze nevie co....ja si myslim, ze vie...pretoze niekolkokrta som mu povedala,z eho mam velmi rada....ze som za nim kvoli nemu prisla..a vela veci som prenho robila....ze cloveku asi tukne..kedze on mal tolko vztahov...ze asi citim k nemu viac..a asi potrebuej odo mna pocut ze som zamilovala do neho....tak sa pytam..co valstne tento muz chce odo mna...a ci mam povedat ,ze k nemu nieco viac citim....hoci vie, ze ma nechce...a ni tento clovek si to nezasluzi pocut....lebo chcem sa pohnut dalej-.-.a zacat novy zivot....lebo som vycerpana z toho..a dat sancu byvalemu priatelovi.....co si myslite...dakujem za vasu odpoved :)

Keita

Maciatko, to bol sarkazmus... A velmi dobre prirovnanie. Luxusni magori :) Dnes najst normalneho chlapa, je ihla v kope sena. A po 35 je to uz mega problem

slobodnemaciatko

Hej, fakt mas stastie na "luxusnych muzov". Bez urazky, ale luxusni muzi si vyberaju iny typ zien. A ty chces vazny vztah? Lebo prelietavas ako motyl z kvietku na kvietok ;-)

bohusaboba

inac ten bol treti...lebo medzitym som spoznala, ked sa so mnou rozisiel priatel, tak som spoznala jedneho muza zo Srbska vo vlaku , ked som sla na turistiku do Tatier, on sa prihovoril, a aj si ma pridal na fb, ci budem s nim chodit na turu po Tatrach, a ja ze fajne budem mat partaka na turu, ano je to divne, ze som si myslela , ze partak, ale vtedy som nemala naladu o nijaky flirt, len tak niekde ist na turu, lebo som bola tak znechutena a mala znizene sebavedomie, ze nemala chut na nic, ale ocividne on mal nejake ine plany...ano chcel ma dostat do postele..ale som odmietla, pretoze po prve tu bol len dva mesiace a nemala som chut byt len dievca na jednu noc a ten dalsi, ten sa mi postupne pacil a som povolila,,,lebo som myslela, ze to mysli vazne , ale ocividne nie...a mozno bola vo mne chyba a mala som s nim po dalsikrat spat....a uzit si...a aj ma volal, ale sa mi nepacilo, ze vonku sa inak spraval ku mne a aj komunikaciou ako kamoska, ale u neho, ked sme boli, tak spraval nezne...neviem niekedy si myslim, ze vo mne je chyba...a podotykam ...nedavno sa mi ozval byvaly spolziak, ze ci si ho pametam a si ma pridal na fb....lenze po druhej vete pytal fotky odo mna a ze som sexy..a ja , ze super super, ze urcite fotky mu neposlem , lebo vela fotiek mam na fb...ale ze on nepytal eroticke....jasne....cize som si povedala...ze mam velke stastie....na luxusnych muzov...a rozmyslam, ze bud bduem sama,,,alebo zacnem ls hocikym len tak spat...kto sa mi bude pacit...a nebudem riesit...:)

ahjajjaj

myslím, že by si sa k prvému nemala vrátiť, lebo len "ten" Ti ostal, keď ten druhý, do ktorého si sa zamilovala odišiel. On bude pre Teba akože len náhradným riešením. Je možné, že po čase by si znova zmyslel, že mu bude lepšie s inou, už raz zradil a prezradil svoje myšlienky.... tie neboli vzhľadom na Teba príliš lichotivé. Najrozumnejšie by bolo, keby si dokázala, byť nejaký čas sama, a potom dať šancu niekomu tretiemu.

bohusaboba

este raz sa vam chcem podakovat za vase nazory a mate pravdu.....postupom casu si uvedomujem, ze s tym druhym to nema zmysel a bola to strata casu ...a ze on bude len striedat zeny ako doteraź to robil, lebo ani obete pre tu zenu nevie a ani nechce dat a akonahle pridu problemy, tak si to nechce normalne odkomunikovat, velakrat som sa s nim chcela porozpravat, ale vzdy to skoncilo s tym, ze vlastne ja som vinna, ja som zla a tak, a ked uz poslednykrat sme sa rozpravali, a chcel vysvetlenie , ye preco si blokujem, uz mala voci tomu apatiu, ze uz som ani nato nereagovala...nemalo to zmysel...lebo vdzy utocil na mna..a ja sa nerad hadam...

bohusaboba

ja by som k tomu doplnila, ze byvaly priatel sa so mnou rozisiel, lebo mu stupla slava do hlavy a si myslel, ze ked vela penazi zarobi ( ale aj preto lebo tu vo svajci bol sam, a ja som studovala na slovensku, a nemohla som casto chodit za nim )tak moze mat hocijaku zenu, cize z toho vychadza ze si nasiel aj inu ale to mu vydrzalo mesiac, lebo ta bola len pre jeho peniaze a on bol cely v euforii, ze ma o neho zaujem, po mesiaci sa mi ozval, ale ja som mala tak zlomene srdce, ze som nemala chut s nim komunikovat, potom co viem dalej chodil na rande a cvicil a sa obliekal, co mi povedal, ze si myslel, ze je casanova, lebo mal bmw, bol lekar a tak, ale potom zistil, co som vsetko robila prenho, ze vlastne s tymi zenami si nema co povedat a tak, ale tri mesiace som vkuse plakala a dalsie mesiace som chcela na neho zabudnut, a potom som stretla toho druheho, ktoreho som brala od zaciatku ako kamarata aspon na tu turistiku..alebo pre ine aktivity, lebo ja som velmi energicky clovek a spolocensky a milujem ludi a tak, a s tym som si velmi rozumela a postupne sa mi zacal velmi pacit a vedel co sa mi stalo,a aj som mu povedala, ze dalsie sklamanie by som nedala, pretoze kazdy clovek je iny a ja nemam chut mat kazdy mesiac niekoho ineho lebo je to moderne ...asi tak...a ked ma balil, tak som myslela, ze ma zaujem,a aj ked ma pobozkal a aj ta noc s ami pacila, ale ze po tejto noci na druhy den sa zachova ako blbec, lebo ked ma viezol domov autom, tak sa tvaril, nie akoby ma mal rad, ale akoby si nieco dokazal, ze je este suci, jednoducho akoby som bola nejaky zarez, a ja som citila, strasne, a potom mi na dalsi den povie, ze ide na nejaku turistiku na vikend akoze s jeho dalsou kamoskou, s ktorou bol mimochodom aj na dovelenke a urcite sa na seba nepozerali , to myslim, tak ma to zasiahlo, ze som sa nevedela z toho spamätat, lebo vedel aka som a aj napriek tomu ma vyuzil, potom zase prisiel na scenu moj byvalz priatel , ze mi na Valentina kupil 100 ruzi a ze ma chce naspät, ten druhy stale tvrdil, lebo som ho konfrontovala ohladom tej noci tvrdil, ze nemam riesit, a ze sme si to uz vysvetlili, a ok...a ok tak som mu ukazala tie ruze a mi nadaval, taze to je tak.....byvaly priatel sa snazi a velmi mi pomaha a o vsetkom vie a aj mi povedal, ze pocka na mna, ze vie aku chybu spravil, a ze si uvedomil , ze take dievca nenajde ako ja a ze by aj mal inu,ale stale by myslel na mna , co robim, a ze by si nikdy neodpustil, ze ked by mal inu a 10 rokov by ma stretol, tak by lutoval, ze tie roky nestravil so mnou, a ze mozem si najst hocikoho a ze aj tak mi bude pomahat, a mi povedal, ze aj keby som bola s tym druhym a mala problemy, tak ten druhy by ma v tazkych casoch nepodrzal a nechal tak, ze dolezite je to ci ta partner v tazkych casoch podrzi, ale ten druhy len uteka...ma pravdu...lebo aj tie jeho vztahy boli aspon mam pocit, co mi hovoril len o sexe a myslim , ze ako zamilovanost posla a tie zeny chceli viac, tak sa s nim rozisli, a kazda sa vydala a jeho si zablokovala..a aj ta dievcina , co bola s nim na dovolenke a laskovala s nim vo volnych chvilkach si nasla priatela a nekomunikuje s nim.

slobodnemaciatko

Vyber si toho, ktory ta chce a nie toho, ktory sam nevie co chce a kde je sever. Cely zivot chces cakat, kym si vyberie teba a ak vobec?

Liam

Či Ťa chce alebo nie... ak s Tebou nedokáže vytvoriť stabilný vzťah, potom by som aj svadbu dosť zvážil, čo je vzťah na lifetime.