hypnogen/ambien/zolpidem

Príspevok v téme: hypnogen/ambien/zolpidem
tonino

Zdravim, mam obcasnu nespavost vzdy pred dolezitym dnom a kedze nespim tak ten nasledny den stoji za figu. Objavil som vynikajuci liek na nespavost hypnogen, len mi ho nechce lekar predpisovat, vraj to je len kratkodobe riesenie, bla bla bla, musime postupne dvihat serotonin a nie predpisovat benzodiazepiny blbablabla, lenze ja to na spanie naozaj potrebujem. no a tak sa chcem spytat ze ci mi ten hypnogen moze predpisat aj obvodak, mate s tym niekto skusenosti? za kazdu radu dakujem

Jofin

Liekmi by som to určite neriešil, celkovo mám názor na taketo lieky, že problém len odďalujú, ale neriešia ich a ako písal jozef vyššie, vybuduješ si závislosť a bude ta to prenásledovať veľmi dlho. Skôr by som išiel po inom riešení problémov a jedným z nich môže byť aj zlá matrac alebo stres počas dňa. Osobne som mal podobný problém a môj doktor mi odporučil vyskúšať novú matrac a pomohlo mi to. Ja som mával zase problém s tým, že ma strašne bolela hlava po prebudení. Tu máš dobré porovnívanie jednotlivých matracov necenzurovane.sk môžeš si vybrať, aky ti najviac vyhovuje alebo aký typ ti odporučí doktor. Ak by to nepomohlo, tak určite vyhladaj odbornú pomoc, ale liekmi by som to určite neriešil

jozef_i

Tvoj lekár má pravdu. Keď budeš brať stále hypnogen, tak si vypestuješ závislosť, a to je dosť ťažké sa z toho dostať.