Covid-19

Príspevok v téme: Covid-19
Dadadadis

Dobrý deň, žijeme v jednej domácnosti a mamina je pozitívna na kovid, no spíme v jednej izbe a rúška cez deň nosíme no v noci nie, sestra bola slabá aj mala teplotu ale antigenovy test nam ukázal, že sme negatívne. Chcela som sa opýtať či, keď vlastne mamina vyzdravie a my ochoriem dajme tomi o 2 týždeň či bude môcť ísť už von alebo musíme čakať kým sa vyliečia vsetci z našej domácnosti? A pocitovali sme príznaky ale antigenovy test bol negativny, nemohli by sme ísť radšej na PCR zdarma či sa bude platiť?
Ďakujem za odpoveď, pýtam sa lebo nám hygiena nezdvihala telefón

Parker

Ja som bol na PCR a mal som ho zadarmo, lebo bol som v kontaktne s pozitívnou osobou. Vyšlo mi to negatívne. Poznám veľa pozitívnych z blízkeho okolia, aj v rodine máme, mňa to zatiaľ obchádza.

Sarah221

Teraz ste povinne doma. A potom zalezi od pcr testu ako vyjde. Ale prajem skore uzdravenie a nech ste coskoro fit. :)

Dadadadis

Ďakujem krásne, a keď ja budem v karantene tak v podstate mmaina by už mohla chodiť von bude mať tú imunitu či sa to bude s nami ťahať kým vsetci nevydravieme

Sarah221

Tvoja mama ma mat pcr zdarma lebo bola pozitivna. Ak sa preukaze ze je pozitivna na pcr tak ta karantena tebe zacina atd co som uz pisala. Cize mama ma narok. Ale otazka mozno pretestuju aj vas zdarma ak to budu chciet.

Sarah221

Dobry vecer. Mama ak bola pozitivna tak ma byt v izolacii 10 dni a ak citi priznaky aj posledny 10ty den ma zostat este dalsie 3 dni. A odvtedy co mame zistili pozitivitu tak tebe hned zacala karantena a za 6 dni mas ist na pcr test. A podla vysledku ak by si bola pozitivna zacina az vtedy 10dnova izolacia tebe a negativny ak by vysiel si rovnako dlho ako mama ale v karantene. Ale je divne ze ti robili antigen...

Textová Inzercia

Doktorpro
DoktorPRO

Komplexné proktologické vyšetrenie v decembri za 35 EUR! Darujeme až do 100 eur na liečbu proktologických chorôb! Dbáme na našich pacientov.

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.