Internát s priateľom

Príspevok v téme: Internát s priateľom
Skolacka0000

Zdravim, chcela by som sa spýtať, za ako to je v BA s vysokoškolskými internátmi, ked by som chcela bývať s priateľom. Viem, že tato téma tu uz bola, ale ak boli nejaké zmeny niekde alebo nejaké nové info, bola by som rada. Lebo planujeme buď ísť obaja na UK alebo on na STU a ja na UK.

Dakujem za odpovede

daniela2

ahoj, aj Ty aj priateľ budete mať zvlášť internátne izby s iným študentom. Vy si ich následne povymieňate, aby to bolo dobré. Napr. to dievča, ktoré by bývalo akože s Tebou, ide bývať k svojmu chalanovi, a Ty na svojej budeš s priateľom. Alebo Tvoj priateľ bude mať spolubývajúceho, ktorý sa na internáte bude zdržovať len minimálne alebo vôbec, a Ty tam budeš bývať miesto neho. Dá sa to riešiť, ale asi nie tak, že by ste hneď dostali spolu izbu. Ale je možné asi už aj to, veď ste dospelí. Že si napíšete, do ktorej izby chcete ísť a s kým, a na ubytovacom to zvykli brať do úvahy.

snejty

Ja sa ti cudujem, ze chcete byvat spolu. Byvaj s kamoskami. Zoznamis sa s novymi ludmi, budes mat zazitky a s priatelom budete cez vikend. Na spolocne byvanie mate dost casu. Treba si vychutnat studensky zivot. Spolocnym byvanim prides o caro randenia.

antilooopa

Pred 20-25rokmi sa mohlo bývať na intráku, ako ste len chceli,poprehadzovať sa s chalanmi a i načierno, nikto nič nekontroloval. Dnes je to akési prísne, čo počúvam :-D Ale na manželákoch už vtedy bývali nezosobášené páry, úplne bežná situácia.

Kris_tina

Jediny clovek, ktory tu vypisuje hluposti, si tu akurat tak ty. Na Manzelakoch mozu v pohode byvat ako par, aj napriek tomu, ze zosobaseni nie su. Tie intraky boli postavene uz velmi davno a vtedy to tak fungovalo, ale ukaz mi dnes, kolko vysokoskolskych parov je zosobasenych?!
Vela spoluziakov takto byva so svojimi polovickami a nie, nie su zosobaseni. Skor by som tu videla problem v tom, ze jeden je z UK, druhy z STU, ale aj to sa da na ubytovacom odd. vybavit, ak im Manzelaky pridelia.
Takze, najprv si nieco zisti o danej problematike, potom mudruj.

Omen

Manželské intráky sú LEN pre MANŽELOV!!!
Ty s priateľom bývať v jednej izbe NEmôžeš. On bude bývať s chlapcami a ty s babami. Amen!

lenyia

Ako tu už bolo napísané, tak na manželáky nemusíte byť zobratý ale isto trvá dlhšie vybavenie. Bude treba jednoznačne nejakú žiadosť. A ešte si hlavne zistí, či to tá škola vôbec ponúka.

Textová Inzercia

Doktorpro
DoktorPRO

Komplexné proktologické vyšetrenie v decembri za 35 EUR! Darujeme až do 100 eur na liečbu proktologických chorôb! Dbáme na našich pacientov.

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.