Mamina ma nenavidi

Príspevok v téme: Mamina ma nenavidi
pes21

Moji rodicia ma nemaju vobec radi, vsetko co urobim je zle vsetko co urobi moja sestra je dobre. Davaju mi ovela menej penazi ako jej kricia na mna a to sa snazim dokonca aj tiez isli do Tatier bez mna, lebo som mal ohlasene ku kamaratovi a ani som o tom nevedel, iba zrazu som uvidel fotky na fcb. Nikdy sa nezaujimaju ci som mal pekny den. Mam odist cim skor? a preco su taky? Dakujem keby mi niekto poradil

addulaa

By som sa ich na rovinu spytala preco sa tak k tebe spravaju a co maju proti tebe. Uvidis co ti povedia a podla toho uvidis. Mozno sa potom zmeni

pes21

Ja mam 20 a segra 18. Robim vsetko aj pomaham so vsetkym ale ked sa ku mne spravaju ako magori, tak sa zavriem do izby radsej lebo ja to vidim a naozaj aj citim ze ma nemaju radi. Ovela lepsie sa citim u kamosa doma lebo jeho mama ma ma rada. Moja segra nerobi nic extra ine od mna

ahjajjaj

zaujímal by nás Tvoj a sestrin vek, čo na Tebe kritizujú, či ešte študuješ, a do akej miery sa Ty zaujímaš o nich, keď išli do Tatier bez Teba? Zvykol si sa ich spýtať, aký mali deň, alebo všetok záujem o seba očakávaš od nich a ani sa ich nespýtaš, ako sú na tom oni? Pomáhaš im pri domácich prácach? Zvykneš sa spýtať, či netreba niečo pomôcť? Cez víkend zvykneš obedovať doma? Zvykneš im povedať, kam ideš a kedy sa vrátiš?