Červený fľak na bradavke

Príspevok v téme: Červený fľak na bradavke
Naty1

Ahojte chcem sa vás opýtať či mal niekto alebo má červený fľak na bradavke? Mam ho už asi cez 1rok, občas ma aj svrbí. Spravil sa mi asi po pôrode. Bola som na kožnom tam lekárka nevedela čo to je dala mi maste, ktoré nepomohli. Bola som aj na usg tiež nevedeli že čo to je. Ma niekto ešte taký problém?

Naty1

Prosím ťa skús mi napísať niečo viac kde bola za kým bola, či jej nato prišli na usg prsníkov, alebo jej robili biopsiu, alebo MRI, lebo ja som bola už za viacerými lekármi, ktorí mi spravili iba usg prsníkov a záver že to asi nič nebude... zasa idem za dalším, ale ak mi zasa povie že to nič nieje a nepošle ma nikde na iné vyšetrenie tak čo mozem robit?

Naty1

Ahoj nevieš mi o tom povedať viac? kolko rokov ma tvoja známa? a ako jej to zistili? na usg či ? lebo bola som už pri viacerých lekároch a všetci ma odpinkli že to nič nieje neviem čo mam robiť kde mam ist...

Maysha

Ahoj Naty, nechcem ta strašiť, ale nemala by si to podceňovať.. Moja známa to mala tiež, najprv chodila na kožné, bola aj na gynekologii, potom zas na koznom a zistili jej rakovinu prsníka. Konkrétne pagetovu chorobu. No už je po operácii, a chemoterapiach.. Bolo to ťažké ale zvládla to.. Prajem ti veľmi aby si bola zdravá, ale mala by si ísť na vyšetrenie s prsníkami a nebrať to na ľahkú váhu