Doma nikto neberie ohľad na to, že aj ja som pozitívna

Príspevok v téme: Doma nikto neberie ohľad na to, že aj ja som pozitívna
Hanna9870

Zdravím!
Minulý týždeň sme absolvovali celoplošné testovanie na kovid. Všetkým doma vyšli testy pozitívne len mne negatívny (1 zo 4, traja boli pozitivni). Doma nikto nevie pochopiť, že keď mi zle, mám kašeľ, silnú nádchu a všetko má bolí, mám to aj ja. Nikde inde sme posledné dva týždne neboli takže je nepravdepodobne že mám chrípku. Okrem toho som nebola v odizolovanej miestnosti, starala som sa o.nich, nosila im čaj. Ruško som nenosila. (Pre niekoho hazard so zdravím, ale ja som názoru že radšej teraz ako v budúcnosti. ) No a bližšie k môjmu problému: doma nevedia pochopiť že nie sú sami, kto má kovid. Po prvé, mohol sa mýliť aj test. Po druhé dýcham rovnaký vzduch ako oni, dotykam sa rovnakých predmetov. A oni každému s kým telefonujú povedia, že ja som úplne vpohode, len oni traja majú koronu. Navyše sa stále robia ako strašne kašľu (zrovna len keď telefonujú, inokedy nie). Nechcem aby to vyznelo že mi prekáža že mňa neľutujú, ale mohli by si uvedomiť že to mám aj ja.

Stretol sa niekto s tým? Čo ste robili? Ako ste to vnímali vy?

Ďakujem

ahjajjaj

keď som chorá, je mi srdečne fuk, čo telefonujú ostatní. Iba im jasne poviem, že som to dostala aj ja a ostanem ležať v posteli. Nech sa obslúžia sami, resp. nech obslúžia aj mňa, ja potrebujem oddych, bez ohľadu, či mám covid, alebo som len prechladnutá, alebo mám len chrípku.