Ako na výhodnejšie nakupovanie cez internet

Táto diskusia patrí k článku: Ako na výhodnejšie nakupovanie cez internet
Ako na výhodnejšie nakupovanie cez internet

E-shopy, ako aj internetové lekárne, ponúkajú široký výber produktov za výhodné ceny. Napriek tomu sa pri online nakupovaní môže ľahko stať, že miniete viac, ako ste plánovali. Práve preto ponúka spoločnosť Tipli výhodnú službu cashback, vďaka ktorému získate peniaze späť z každého vášho nákupu.

Emma3

Ja velmi rád nakupojem cez internet lebo nemusím nikam chodiť a všetko mám cez pár klikov :) Len škoda, že nie na všetky stránky sú nejake cashback portály :D Lebo by som si velmi rád kúpil baktérie do žumpy z www.avashop.sk a číham nejake zlavy na nete :D

Emma3

MILUJEM stránky so zľavami a cashback, len jedno veľke škoda, že som nikde nenašla zlavu na tento ehop kojo.shop lebo by som niečo odtial chcela kúpiť sestre, ale budem sa asi musieť buchnpť viac po vrecku :D

Karolinka1

hej, hej, je to super a vyhoda je, že tie kupony može použivat každy a neomedzene/bonipo.sk Konečne robia niečo aj pre nas, aby sme ušetrili a nemuseli utracat velke peniaze za bežne veci

stuart999

tiež nakupujem iba online a hlavne preto, lebo maju vačšie zľavy ako keby som nakupovala v klasickom obchode a tiež si pri nakupovani online možem uplatnovat zľavove kupony

forgi

nakupujem cez internet a velmi často použivam zľavové kupony bonipo. Minule som mala dopravu zadarmo a zľavu 15%. Som spokojna