Preco to robi

Príspevok v téme: Preco to robi
Viktoria007

Ahojte, s manzelom sme spolu vela rokov. Manzel ma firmu a samozrejme aj firemnu stranku na socialnych dietach, ktora je verejne pristupna. Nedavno som zistila, ze ma v sledovani stranky fotografov, zameranych na fotenie nahych zien. Je mi jasne, ze chlap si rad pozrie tieto fotky, s cim problem nemam. Ale on ich aj lajkuje. A toto mi uz pride cez. Mne, ako jeho zene, je to neprijemne, ponizuje ma to, a navyse este, ked je to z firemnej, volne dostupnej stranky, ktoru sleduju aj ludia, ktori ma osobne poznaju. Pride mi to ako neucta voci mne. Ked si chce fotky pozerat, nech si pozera co chce, ale preco ich lajkuje ? Uz v minulosti som ho na taketo nieco upozornila, ked lajkoval fotky babe, ktora dokonca je dcerou jeho spolupracovnicky, no a slecnu sledoval aj niekto z mojej rodiny. On jej lajkol fotku v spodnom pradle vo vyzyvavej poze. Upozornila som ho na to, ze sa mi to nepaci. Najskor sa ohradil, ze co je na tom, potom povedal prepac s tym, ze ten lajk zrusil. Ale zjavne neprestal, aj ked vie, ze mi to vadi. Nic som mu teraz nepovedala. O co mu ide ? Uz pred par rokmi sa stalo nieco, co narusilo moju doveru k nemu.

Carie

A rada, odputaj sa od neho, ries si svoje veci, svoje kamaratky, sprav si pekny volny cas bez neho. Ber ho ako svojho spolubyvajuceho, nesleduj jeho socialne siete, nechaj ho nech si robi co chce a ty si zi ako ty chces.

Carie

No to bude taky nadrzany zrebec co si ta nevazi. Keby mu nejaka mlada roztiahla hned by skocil. Ale ak ta to upokoji, takychto nadrzanych starsich panov co by radi pretahovali spoluziacky svojich deti je spusta, pre ne su ale malokedy zaujimavi.

Viktoria007

Slobodne maciatko - tiez ma to napadlo, ale ja mam sukromny profil, sleduju ma spoluziaci, spoluziacky, kamosky, kolegyne...., a aj nase deti maju profil, takze to asi nie. Citila by som sa trapne. A vlastne nikto z cudzich tam nechodi. A keby ja lajkujem borcov, ako by to videl ?
Ja som mu strasne doverovala, ale cca pred 4 rokmi som zistila, ze nadbieha mladej slecne, tiez by mu mohla byt vekovo dcera, pracuju pod jednou firmou, ale kazdy inde. Pracovne sa obcas stretavali a moj muz vyvijal na patricnych miestach dost velke usilie na to, aby bola angazovana do rovnakych projektov ako on. Vrchol bol, ked jej pisal este z nasho spolocneho vikendu a poslal jej fotku jedla. Samozrejme jej klamal, ze je niekde uplne inde a nepisal s kym. Kolega si ho doberal, ze videl jeho platonicku lasku. Vtedy som mu dala na vyber- bud ja alebo ona. A po tomto vsetkom, plus to co som pisala, naozaj neviem o co mu ide.

slobodnemaciatko

No to, ze slinta a lajkuje holose, co by mu mohli byt aj dcerou v poriadku urcite nie je.
Zacni pekne lajkovat povyzliekanych borcov, alebo, ak mas odvahu, zaves si nejaku steklivu vlastnu fotku aj ty a nechaj si ju olajkovat nadrzanymi samcekmi. Ci sa mu to bude pacit a ci sa nebude citit ponizeny ;-)
Niektorym ludom proste nevysvetlis, ked su raz nevychovani.

ahjajjaj

Viktória, chlapi sami osebe nemajú radi kritiku, teda ani ženy nie. Niekto ju nedokáže vôbec prijímať. Umenie je teda brať druhého takého, aký je a nepokúšať sa ho meniť. Nechá si na stole špinavé ponožky? Povedala si mu stokrát, aby to nerobil, a predsa to robí? Tak ich chytíš a hodíš medzi špinavé prádlo. Bez zbytočných hádok. Tie ponožky o to fakt nestoja. Tak si dobre premysli, čo Ti v správaní manžela vadí, a či iba nejde o kopu maličkostí, ktoré nestoja za hádky a pod.

Viktoria007

Ahjajjaj - to robim stale, podakujem za vsetko, co urobi, za kavu, za riad, ked mi s niecim pomoze atd. Ale kritiku neznesie. To uz okamzite meni ton a z mileho chlapa, ktory mi este chvilu pred tym povedal kompliment, sa razom stane chladny neprijemny arogantny clovek, ktory sa sprava akoby som bola nejaka .... Uz som mu aj povedala, ze ja nie som teliatko, ze sa budem len tupo usmievat, budem stale mila, aj napriek tomu, ze sa mi nieco nepaci.

ahjajjaj

muž sám osebe takéto rozhovory nemusí. To, že sa Ti niečo nepáči, hovor za chodu, teda hneď vtedy keď sa to dozvieš, vtedy na to okamžite reaguj. Okrem kritických reakcií na to, čo sa Ti v jeho správaní nepáči, mu poďakuj inokedy za všetko dobré, čo robí, resp. keď má v niečom úspech a podobne. Samozrejme sa ho spýtaj, aký mal deň a pod.
Inak si nemyslím, že lajkovaním vyzývavých fotografií uvedených žien by Ťa ponižoval. Ty si predsa osobnosť aj sama osebe, nie len ako jeho súčasť a navyše si fotky vo vyzývavých prádlach na sociálne siete nedávaš.

Viktoria007

Rozhovor je s nim komplikovany. Hned je utocny alebo sa uraza. Vacsinou sa vzdy pohadame. Minule som mu povedala, ze ma dost trapia nejake veci, ktore nie su doriesene a chcela by som sa o tom rozpravat. Nic. On nema zaujem o taketo rozhovory.