Myšlienky

Príspevok v téme: Myšlienky
nada5

Ahojte . Tento rok sa toho nahromadilo myslím že dosť . Choroba, výpoveď ..rodinné vzťahy intrigy ..noo proste už asi mesiac som tak nastavená že sa zobudím ráno (v noci kľudne spím)a v hlave v tej mojej blbej hlave sa začínajú miešať myšlienky počas dňa . Čo bolo ,čo som zažila ,čo som mala inak riešiť a čo by bolo keby .. och .neviem to vymazať. Ale je pravda že sa pozabudnem chvíľku a nemyslím na nič . Snažím sa aj usmievať ale hrozne to vnutry dusím. Žiadne tabletky si nechcem pchať .Chcem len v tej hlave mať pohodu pokoj lásku

lia29

Ja zvyknem chodiť behať. Pomaha to nielen na myšlienky ale celkovo nahromadenu energiu v podobe hnevu alebo nervozity. Vdychujem svieži vzduch a predstavujem si ako tie myšlienky, doteraz chaoticky poletujuce v mojej hlave, odlietaju preč. Skutočne si ich predstavujem ako niečo viditelne :D ... pomaha to. Sustredim sa na dych a svoje pracujuce svaly a na nič ine. Neviem teda, či si športovy typ, ale skusit môžeš:)

daniela2

ahoj naďa, asi sa len potrebuješ riadne vyrozprávať niektorej dobrej kamoške a trochu si zanadávať. Teda treba to jednoducho vyvetrať. Keď nemáš vonku nikoho, komu by si to mohla povedať, skús sa zamestnať, nemyslím zamestnaním, ale vo všeobecnosti tým, čo Ťa baví, a odvedie Ti myšlienky iným smerom. POzeraj nejaké videá a riadne si zacvič, alebo dačo podobné...