Chcel by som poradit

Príspevok v téme: Chcel by som poradit
torendo

Dobrý večer, som pacient priputaný k posteli a cchcem poradiť. V poslednom case trpím poblémom celkom nepríjemným. Čo i len opustím svoju posteľ začnem sa pschicky cítiť strašne. Prirovnal by om to k silnej úzkosti a je pre mna peklo vykonávať bežné činnosti. Možno to bude znieť divne ale ked sa vonku zotmie, nedokážem sa ani sústrediť nato čo sa deje, v hlave mám len to že je tma a nič iné. Aj to sa mi stáva že ked som v pokoji zrazu začnem cítit šialenu nrvozitu a tak. Ak má niekto skúsenosti z niečim takým poradte budem veľmi rád alebo aspxon poradit ci je to riešiteľný problém alebo tak. Vopred dakujem.

torendo

Také podozrenie aj ja mám že úzkostná porucha panická, obsedantno-kompulzívna či ako sa tvolá. Nechcem sa hrať na doktora ale to čo som vymenoval to všetko sedí. Príznaky prejavy to sa zhodfufje s mojími. Naviac ma zaujímalo či sa dá taký pruser vôbec riesiť laebo je to poriadny problém

kotros

no vyzera to ako nejake paranoje zacinajuce, zachvaty uzkosti a tak. preco sa to deje by ti pomohol asi zistit len psycholog...

torendo

Ahjajjaj dakujem za odpoved no tá úúúzkosť je neskutoočná tá mi vlastne bráni vo veciac čo ostatní robia denne a problém je ten že nesom este beznádejný prípad, musím veľa cvičiť a dvínhať sa ale miesto toho bojujem sám so sebou.

ahjajjaj

v posteli sa cítiš bezpečne. Nemôžeš spadnúť, ani nič podobné. Liečiť sa z úzkosti dá za pomoci antidepresív. Vraj každý chorý človek dlhodobejšie pripútaný k posteli trpí aj depresiou. Je to logické, veď nemá sociálne vzťahy, a vzhľadom na svoj handicap ho prestáva zaujímať pomaly všetko, a ani si už neželá mať pri sebe iné osoby.
Na Tvojom mieste by som sa skontaktovala s psychiatrom a užívala by som ním predpísané lieky. Okrem toho ako symbol vlastnej snahy by som dbala o to, že nech sa mi akokoľvek nechce, osobná hygiena má byť čo najlepšia. O týždeň-dva, si k tomu pridať ešte nejakú činnosť v domácnosti, ktorú vieš vykonávať a zaberie Ti 20-30 minút.

Textová Inzercia

Doktorpro
DoktorPRO

Komplexné proktologické vyšetrenie v decembri za 35 EUR! Darujeme až do 100 eur na liečbu proktologických chorôb! Dbáme na našich pacientov.

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.