Bolesti chrbta, točenie hlavy

Príspevok v téme: Bolesti chrbta, točenie hlavy
Riso123

Zdravím vás. Rozpíšem môj príbeh. Mal som 16r ked mi začali tie to komplikácie. Z nicoho nic busenie srdca, tocenie hlavy... lezal som v nemocniciach viac krát a výsledky som mal ukažkové. Holter, krv, tlak... až po pól roku mi prišli na posunuté stavce na chrbtici. poslali ma na rehabilitácie a prichádzalo mi ešte viac zle. Prestal som tam chodiť a išiel som ku môjmu rodinnému známemu (napravovač) on ma napravil a 2 dni som bol ako zdrogovaný a potom komplikácie prestali... prešlo pár rokov a v 25 sa mi to vrátilo. skušal som ho zase no už nepomohlo. mám 27 znova všetky vyšetrenia tlak krv všetko ok... posielaju ma na psychiatriu... no už sa to vydržať nedá... tuhnu mi ramená dakedy ma aj picha pri srdci a tazsie sa mi dýcha hlavne ked točim chrbticou. prišiel som na pohotovosť tep 150 som mal a povedali ze srdce je ok ani infarkt nič tlak 116/78 krv aj moč vynikajúce... neviem dlho stať mam potom tlaky na oči a na hlavu (točenie hlavy) som s toho zufali skušal som už aj viacerých chyropraktikov.... a lekári ma považujú za psychopata... Magnetická nedohľadne.