Môže byť vtom ?

Príspevok v téme: Môže byť vtom ?
CEWA

Zdravim, s priatelkou som mal nechranený styk raz za tento mesiac... tri dni potom začala mať nejaké hnedkasté výtoky ktoré trvali 3-4 dni...máme 18 a nemá pravidelnú menštruáciu, niekedy jej meškajú aj 2-3 týždne ale pre prípad sa vás radšej spýtam či je nejaká šanca že by bola tehotná (pri nechránenom pohlavnom styku som sa neurobil)...

CEWA

Ďakujem pekne za odpovede...oplodnenie by som
asi vylucil kedze ten vytok dostala 3 dni po nechranenom sexe ktory som spominal a co som cital tak oplodnenie vajicka sa deje neskorsie ako 3 dni

Ella-6

Ahooj ten vytok moze byt kvoli ovulacii ktoru priatelka mala vajicko sa jej vylucilo prasklo a spinila je to pocas ovulacie bezne stava sa to. V tedy zena moze pociťovať aj bolesti moze byt vytok a nemusi... No mohlo to znamenat všeličo zeny niekedy spinia aj na začiatku ked sa plod (babo) uhniezduje do maternice... Ale mohla mat aj nejaku cystu alebo hoci co... Bolo by fajn zájsť aj na gyndu pri dalsich takych ťažkostiach

matinka

ak si sa do nej nespravil, tak je tam mala sanca, ze je tehotna. no moze sa stat, lebo na zaciatku ti tiez vyteka taka tekutina, ktora tiez obsahuje spermie.

veronika89_8

Moze aj nemusi byt, treba cakat a ak nie je tak si nabuduce davat viac pozor a pouzit ochranu nech toto uz nemusite riesit

tutri

*CEWA*
Výtok sa dá vysvetliť rôzne..Stačí len nejaká zmena či už stravy alebo niečoho podobného a ono sa to hneď prejaví..