Bolesti hlavy zhorsene videnie , tlaky v hlave

Ella-6

Mintenkre jasnee mam napis mi na marcella1471996@gmail.com. A tam sa dohodneme poprípade na mesenger ak mas alebo whatsap :)

dejvid

ahojte tiez mam tieto problemy uz dlhsiu dobu akorat ze ma nebolieva hlava ale toci ma tak ze sa bojim niekedy ze spadnem kdesi na ulici, cvicim, berem ad ale moc to nepomaha, neviem ako sa z toho dostat

Mintenker

ELLA-6, dakujem za reagovanie. Je to katastrofa . Nemas nahodou mail ze by sme pokecali trosku? Lebo neviem sa nateba nakontaktovat

Mintenker

ELLA-6, dakujem za reagovanie. Je to katastrofa . Nemas nahodou mail ze by sme pokecali trosku? Lebo neviem sa nateba nakontaktovat

Ella-6

Ahoj mintenker ja zazivam presne to iste bolesti hlavy a zavrate ma trápia 10 mesiacov, pred oar mesiacmi som zacala uzivat ad a je mi lepšie ale ked mi zvysila dr davku tak asi tyzden mi bolo zase horsie asi kym som si zas zvykla :)... Tiež mam strach ze mi je nieco vazne mam za sebou aj mri hlavy tam vsetko ok.. Tak riešim krcnu chrbticu masaze, psychiku a tak... Chodim k neuropsychologovi. Celkovo asi by som mala cvicit a zmenit trochu život. Aj rehabilitácie v novembri budem mat. Snad dačo z toho pomôže... Uplne ta chápem

nealkoholik

Keď nepôjdeš k lekárovi a nenecháš sa liečiť môžeš aj oslepnúť a zomrieť a čo potom.Ja ti to poviem takto:normálny ľudia konzultujú zdravotné problémy s lekármi.:-)