Problém s výzorom

Príspevok v téme: Problém s výzorom
sentess

Naozaj neviem, ako vyzerať ako žena. Mám 23 rokov a celý život zápasím so vzhľadom. Na základnej škole som kvôli tomu zažívala šikanu, posmešky. Nikdy som sa nevedela naučiť maľovať sa a preto sa nemaľujem dodnes. Keď som to skúšala, dopadlo to strašne, som asi antitalent. Mám dosť divné obočie, príde mi také neupravené, ale bojím sa ísť si ho upraviť ku kozmetičke, lebo ma naši stále strašia, že to môže dopadnúť ešte horšie a že to oľutujem. Takže áno, prakticky sa nemaľujem a mám obočie ako narástlo. No a čo sa týka vlasov, mám ich hrozne riedke a nechcú rásť. Sú mastné jak maslo už 2 dni po umytí.Používala som aj rôzne špecialne šampóny z lekárne, bola som s tým u lekárky, nič mi nepomohlo. Strašne mi stále vypadávali. A farba? slamy. Skúšala som si ich prefarbiť u kaderníčky, no farba mi príde dosť všedná - začína tou slamovou a končí skoro blond. Chcela som pritom tmavohnedú - aj keď úprimne netuším vôbec, aká sa mi hodí. Taktiež som dosť dlho súperila s nadváhou. Mala som 70 kíl. Schudla som už niekoľko kíl, behám niekoľkokrát týždenne, ale stále sa cítim tučná a v istom momente sa to zastavilo a nejde to dole. Pritom jem primerane. Snažím sa neísť nad 1400 kcal a jesť zdravo, obmedziť cukor, pijem len vodu. Poslednou tragédiou je asi ale oblečenie. Keď si skúšam veci v predajni, mám pocit, že takmer nič mi nesedía nehodí sa mi. Veľmi sa mi páči taký ten dámsky štýl obliekania, ale tým, že som nízka, vo všetkých dlhších šatách vyzerám ako vo vreci. Pár sa mi ich podarilo zohnať, no keď somsa videla doma pred zrkadlom, cítim som sa ako švadlena a chudinka, nie ako dáma. Nech skúšam čokoľvek, vyzerám ako smetiar. Neviem byť jednoducho pekná. A dosť ma to trápi, chcela by som sa raz cítiť vo svojom tele ako žena. Nehovorím, že musím byť vychudnutá a páčiť sa každému mužovi, ale chcem to aspoň zlepšiť na "lepší priemer". Vôbec netuším ako. Stále študujem a teda ani finančne na tom nie som najlepšie. Nejaké nápady?

Elaa

mne to pride, ze najvacsi problem je nizke sebavedomie a zle minule sksuensti..kazdy ma na sebe aj nieco pekne, tak sa skus zamerat na svoje krajsie partie a zdroaznit ich a skutocna krasa aj tak ide z vnutra tak na nom nestuale pracuj

snejty

Vlasy si teda umyvaj kazde dva dni a s obocim chod ku kozmeticke. V tom predsa nie je ziaden problem. Problem bude asi skor v tom, ze rodicia nepodporovali tvoje sebavedomie (ved aj ten komentar k obociu, to kde sme ...) Pomoct moze, ze si najdes priatela, ktoremu sa budes pacit, bude ta prirodzene chvalit, stupne ti sebavedomie a bude tobz teba aj vyzarovat. To by bol idealny pripad. Otazka je, kedy na takeho natrafis. Takze skus pogooglit techniky na zvysenie sebavedomia, pripadne najst nejakeho coucha.

ovomaltine

obliect sa da aj v sekaci a skus o tom pokecat s niekym nazivo, alebo ked sa nebojis poslat niekomu foto, nech ti pomoze vybrat vhodny typ siat, vhodny strih, farbu, pripadne najdi podobnu foto a sama hladaj, alebo daj aj sem, mozme ti napisat. vlasy, obocie, mozno si pekna, farba ti svedci, len mozno chyba nejaky detail, napriklad dobry strih vlasov. ber to ako hru, skusaj.