Samota je šílená. 24 rokov.

Príspevok v téme: Samota je šílená. 24 rokov.
proteus

Ahojte.
Mám 24 rokov, študujem a žijem roky v samote. Do veľkej miery v skutočnej, trávim málo času s ľuďmi mimo najužšieho rodinného kruhu, no predovšetkým v samote na psychickej úrovni. Necítim zo žiadnej strany porozumenie, prakticky odjakživa.

V osobnom živote ma trápia vzťahy, respektíve nevzťahy. Mám 24 a žiaden som nemal. Ani sex, pusu, blbé držanie sa ruky, nič. Ako mladého chlapa ma to pochopiteľne štve a som z toho často sklesnutý.

Posledných pár rokov som si prechádzal depresívnym obdobím, kedy sa mi to zdalo až nedosiahnuteľné, teraz by som chcel aktívne pozerať za zmenou, ale neviem ako. Som skôr introvert, ktorý potrebuje v živote aj kúsok ticha, relatívne uzavretá osoba, no chýba mi spoločnosť. Postupom času kopa dávnejších priateľstiev ochladla, ľudia odcestovali, životy sa pomenili. Škola mi žerie väčšinu voľného času a v spojitosti s ňou ma trochu štve i fakt, že by som sa najradšej osamostatnil, ale momentálne na to nie sú prostriedky. Ako začal semester, tých pár dní som sa medzi ľuďmi, väčšinou ženami, spolužiačkami, cítil fakt dobre, až nezvykle sebavedomo. To v minulosti hádam nikdy nebolo.

Ale korona.

Nejde len o ňu, je to dlhodobé, ale moju snahu byť v kontakte s ľuďmi a prípadné hľadanie šťastia s niekým mi neuľahčuje. A zoznamovanie cez internet v mojich očiach za veľa nestojí. Myslím, že nevyzerám nejak extra zle, nie som zlá spoločnosť a časom sa učím byť sebavedomejší, čo mi v minulosti chýbalo, ale že absolútne. Žiaľ, nevidím východiská. A láska mi prirodzene chýba, v zmysle vzájomného porozumenia, i fyzična.

Je to taký večerný výlev, akých by tu každý našiel kopu, no asi chcem kúsok osobnej spätnej väzby, ktorá mi od sveta chýba.
Pekný večer :)

modrizitka

ano, to je velka pravda, ze samota je najhorsia. no rozhodne si treba najst konicky, aby si tu samotu az tak moc nepocitoval

Varus

Mňa to tiež štvalo, neboj sa nič. Mám 26 rokov a mal som asi dokopy 5 frajeriek, keď som bol na základnej a strednej. Najdlhšie chodenie bolo tak 5 mesiacov. Bolo to také obyčajné chodenie za ručičky po vonku a olizovanie sa. Inak som na tom skoro rovnako. Som taktiež bez skúseností, tým chcem povedať, že som taktiež ešte nemal napríklad sex.

Ale za posledný mesiac, možno dva to už neriešim. Zrušil som si napríklad aj Pokec, kde som vkuse vypisoval nejakej babe len preto, aby som mal kontakt aj s babami, nie len s chalanmi a aby som sa necítil tak sám, deprimovane.

Ale niečo sa vo mne zmenilo. Už nemám potrebu chodiť na tieto sociálne siete a vypisovať si s nejakou babou. Taktiež som si nezaložil Badoo ako som chcel, a len preto, aby som tam našiel nejakú budúcu frajerku.

A je mi nejako lepšie popravde. Vtedy som vkuse pozeral Pokec, či už konečne nejaká odpísala alebo nie a popravde ma to ani nebavilo, keď niektoré odpísali tak dve správy za celý deň. Možno som prišiel do stavu, kde som pripravený byť starým mládencom.

Založil som si pred mesiacom jedine tak Facbook, kde som si pridal starých známych, ktorých som poznal na základnej, ale 90% ľudí si správu ani neprečítalo a neodpísalo :D Asi trošku zaostávam za dobou, keď som si teraz vytvoril Facbook, tak som zistil, že už ho asi nikto nepoužíva :D

Josipe

Ahoj. Nie si sám. Ja mam 26 rokov a nemala som žiaden vzťah a nieto ešte takú obyčajnú pusu. Samozrejme ze ma to štve je mi z toho niekedy úplne na nič. A hovorím co je na mne také odpudzujuce že o mňa ešte nikto nezakopol. Je pravda ze tiež som introvert a moc spoločnosť ľudí nevyhladavam aj keď sa snažím uvedomujem si ze by som mala viacej chodiť medzi ludi ale keď na to nie je nálada tak nejdem nikde, iba do roboty. Kamarátky kamarátov tiež už nemám. Každý už rieši iné problémy. Nepoznám nikoho s kým by som si rozumela. Mam pocit ze si ani s nikým nikdy nebudem rozumieť. Cítim sa byť odlúčenia od všetkých. :( Ja som okrem toho ešte aj v karanténe kvôli tej sprostrj korone. V tejto dobe sa socializovat je priam nemožné a nájsť partnera je utopia. Zoznamkam neverím lebo viem ze to ostane iba pri písaní si a je to pre mňa strata casu.

Nighthawk

Poradím ti.kúp si bike a začni chodiť do prírody.uvidíš koľkých ľudí tam stretneš a dokonca aj ženy :D :D Netreba sa toľko rozoberať,prijmi život tak ako je a teš sa zo slobody.no musíš chodiť medzi ľudí.hlavu hore!
Ja som sám dlho aj žena mi chýba ale čo sa dá robiť.skúsil som to ale ked nevyšlo tak netreba siliť.cez internet sa zoznámiť nemá zmysel to je také povrchné všetko, česť výnimkám.takže túto možnosť som zavrhol.ale musíš proste hľadať.ja som to už zabalil..

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.