Prečo sa mi toto deje

Príspevok v téme: Prečo sa mi toto deje
DeMes

Dobrý deň, musím sa pozdieľať. Nastúpila som do zamestnania na pracovnú pozíciu cez projekt EÚ. Moje pracovné miesto však bolo obsadené len kvôli tomu, aby zamestnali všetky pracovné miesta z projektu vyplývajúce. Ja jediná som bola dosadená do kmeňovej budovy zariadenia. Ostatní pracovníci zamestnaní na projekt mali vlastnú pobočku. Samozrejme v mojej práci už rovnakú funkciu akú som mala robiť ja, zastával i niekto iný a tak som bola len do počtu. Prosila som kolegyňu aby sme si klientov rozhodli, skúšala vlastnou iniciatívou prispieť do už zaužívaného programu a vymýšľať nové veci (jednalo sa o prácu s deťmi v domove) všetko mi kmeňová kolegyňa zakazovala, keď už som bola nútená dať výpoveď lebo fakt ma rok nebavilo len sedieť aj to bez vlastnej kancelárie a tam kde nezavadziam čiže kuchyňa chodba a pod. mi kolegyňa povedala ze mi klientov nedala, pretože sa bála že potom kvôli mne príde o miesto (bežne na jej pozícii mávajú 10 klientov ona mala 28 a niektorých nestíhala, čiže keby mi dala 6 napr. nič sa nestane) Pýtate sa že čo na to vedúci, prečo som sa nesťažovala. Rozoberal som to s nou viac krát, bola na mojej strane no bála sa, nestarala sa a nechala to na nás. Našla som si inú prácu. Na pozíciu sme nastúpili dve a každá z nás má iného školiteľa, ktorý ju zaúča. Moja nová kolegyňa už sama pracuje, testuje nechávajú jej agendu i zodpovednosť. Má školiteľa chlapa, ktorý ide už do dôchodku. Ja sa opäť snažím ako Krava a moja mladá karietistka školiteľka ma nepustí k ničomu. Už si začínam pripadať ako nekompetentná. Keď niekde ideme ani nevedia ci niečo dokážem všetko mi zakazujú dávajú mi len práce mimo mojej kompetencie napr. zbierať jablká, upratať sklad a do ničoho ma nezapajajú. I keď chcem, oslovím ich, proste nie. Ešte si neodpustila jedna poznámku že som ako mazák na vojne. Ja už nechápem prečo mám takú smolu. A pritom popri práci spolupracujem s neziskovkami robím prevencie, sedenia a rodičia i učitelia si chvália. Z toho ale nemám príjem, len dobrovoľnícky príspevok. Čo robiť aby sa ku mne správali ako ku kolegyni nie ako ku slúžke. Viem ze som mladá mám menej praxe ale do riti ja ju chcem niekde získať nie zas sedieť v kúte. Som ochotná aj zbierať jablká 5 hodín ak aspoň tri budem môcť robiť čo mám. Akurát zajtra máme ísť do škôlky a keď som sa spýtala v čom spočíva program a čo je jeho podstatou a čo úlohou lektora tak som dostala odpoveď. Ty nič, budeš ticho, pozerať a potom keď si budeme chcieť vypiť s učiteľkou kávu postrážiš deti. Riaditeľka tu je ale dlhodobo nie je prítomná nemám to ani s kým rozobrať

adka45

Vždy sa všetko deje pre niečo. Tak tam asi nemáš byť. Skús si nájsť inú prácu, ktorá ťa bude napĺňať.

businessmenugui

www.businessmenuguide.com
One right turn merits every other 
I turned into having dinner at a restaurant whenharry steele came in. harry labored in a lawyer's office years ago, but he is now
operating at a financial institution. he gets a exact earnings, however he constantly borrows money from his friends and never will pay it again. harry noticed me and came and sat at the same desk. he has never borrowed cash from me. whilst he turned into eating, i asked him to lend me &2. to my marvel, he gave me the cash straight away. 'i have never borrrowed any cash from you,' harry stated,'so now you can pay for my dinner!' 

businessmenugui

One right turn merits every other 
I turned into having dinner at a restaurant whenharry steele came in. harry labored in a lawyer's office years ago, but he is now
operating at a financial institution. he gets a exact earnings, however he constantly borrows money from his friends and never will pay it again. harry noticed me and came and sat at the same desk. he has never borrowed cash from me. whilst he turned into eating, i asked him to lend me &2. to my marvel, he gave me the cash straight away. 'i have never borrrowed any cash from you,' harry stated,'so now you can pay for my dinner!' 
[url=www.businessmenuguide.com
[/url]

ahjajjaj

ahoj demes,
Predovšetkým Ti chcem blahoželať k tomu, že pracuješ v aj pre mňa tak zaujímavých prácach. Teda aj k tomu, že Ťa do nich prijali. Čo sa týka projektu a detí v materskej škôlke, na Tvojom mieste by som trvala na tom, aby mi inštitúcia projekt vysvetlila, prípadne by som sa pred príchodom do škôlky presne informovala aj napr. v škôlke, aký projekt sa to robí. Inak prvýkrát je často lepšie len mlčať a prizerať sa a až potom sa vyjadriť k tomu, čo sa robí, keď už získaš nejaký vhľad do problematiky. Napr. postrážiť deti, kým si oni dajú kávu sa dá aj tak, že sa s nimi nejak zvlášť zahráš, zacvičíš, naučíš ich malú riekanku, rozosmeješ ich a podobne. Napokon priame situácie a Tvoje reakcie budú Tvojou vizitkou, čo Ti možno zveriť a čo nie.

snejty

Proste sa to deje. Ja som tiez mala v kratkom case dve zle prace za sebou. Az teraz je to ok. Ak sa spätne pozeram na svoj problem, mala som sa stazovat viac a mat to aj pisomne (mailom).
Neviem ako si ty reagovala na ,,kauzu skolka,, , no ak si zostala ticho a naozaj strazila deti, kym ony pili kavu, tak to mas slusny nabeh na zaciatok sikanovania. Proste si mala trvat na vysvetleni projektu a kolegyni povedat, ze deti strazit nebudes. Je na to aj predpis. Ak by sa nieco v tom case detom stalo, ucitelka by mala velky problem.

snejty

Proste sa to deje. Ja som tiez mala v kratkom case dve zle prace za sebou. Az teraz je to ok. Ak sa spätne pozeram na svoj problem, mala som sa stazovat viac a mat to aj pisomne (mailom).
Neviem ako si ty reagovala na ,,kauzu skolka,, , no ak si zostala ticho a naozaj strazila deti, kym ony pili kavu, tak to mas slusny nabeh na zaciatok sikanovania. Proste si mala trvat na vysvetleni projektu a kolegyni povedat, ze deti strazit nebudes. Je na to aj predpis. Ak by sa nieco v tom case detom stalo, ucitelka by mala velky problem.