Ako dlho vydrzi chlap bez sexu?

Príspevok v téme: Ako dlho vydrzi chlap bez sexu?
zdrvena

Ahojte, zaujimalo byt ma viacero nazorov nad cim si casto lamem hlavu. zacnem teda s prvou, ktoru budu vediet zodpovedat asi skor muzi. zaujimalo by ma, ako dlho chlap vydrzi bez sexu .bez fyzickeho kontaktu so zenou. je mozne, ze aj niekolko rokov? aj ked je atraktivny pre ine zeny?
dalsie co ma casto trapi je, ze stale nemam partnera, naposledy som mala rande s chlapom, ktory sa mi pacil, no nevyslo to. stale som mala pocit, ze by som bola ta, ktora by bola viac zalubena ako on a vravi sa, ze vzdy je lepsie, ak to je opacne. myslim, ze keby som v danom pripade prejavila viac zaujmu, tak by to nejak islo, len prave toto ma brzdilo, a teraz si to zase aj vycitam. asi robim stale nieco zle. ako ste sa spoznali vy s vasimi partnermi a ake ste mali zaciatky? naozaj je vsetko tak ako ma byt a ten pravy partner este niekde len ,,caka,,? a ak bude ten pravy tak to clovek pozna?
som z toho uz celkom vycerapana a zacinam mat z toho psychicke problemy co sa prejavuje aj na vonkajsom vzhlade a to mi tiez nepridava. myslim si, ze za nic nestojim.
okrem toho vzdy natrafim na niekoho, kto si v mojej pritomnosti prezera fotky nejakych peknych dievcat na instagrame alebo to nejako komentuje.

businessmenulist

a hit freelancers swear by exercises — washing your face, putting on real garments and placing smartphone boundaries — and those recommendations increase to ingesting. dietary therapist and longtime paintings-from-homer wilma macdonald told huffpost that snacking right here and there's the largest mistake she sees new far flung workers make. she recommends setting up your day like all everyday working day, with a lunch wreck, a few smaller breaks and a focus at the most important meal: breakfast.

www.businessmenulist.com

Varus

Počítajú sa aj chlapi, ktorí ešte sex nemali ? Pretože ja som napríklad ešte sex nemal. Mám 26 rokov a samozrejme, že mi sex nemôže chýbať, keďže som ho ešte nezažil. Takáto je teda moja "skúsenosť".

Ale asi si skôr narážala na chlapov, ktorí už sex mali a či vedia bez neho vydržať, ale to závisí naozaj na každom jednotlivcovi. Niekto by bez sexu nevydržal ani dva dni a niekto ho nemusí mať aj celý mesiac.

slobodnemaciatko

Ale coby, vsak mozu spolu figlovat na vylete, alebo medzi recou :-))
Otazka je skor, preco by mal bez sexu vydrzat?

Carie

Zdrvena kolko vydrzia bez sexu je dost individualne, niektori nevydrzia ani den a niektori vydrzia roky a nechyva im to. Vacsinou to ide s vekom ale nemusi nutne byt. Dnesni vyber chlapov je o nicom, nie je vacsinou o co stat, ked natrafis na dobreho budes mat sakra stastie

Carie

Peter no lutujem tvoju partnerku, to musi byt zazitok mat takeho co nema v hlave nic len sex. Neda sa s nim ani porozpravat, ani ist na vylet, lebo furt by len figloval.

Libertz

Tak asi narazas na fuckboys klasickych ked sa v tvojej pritomnosti hentak spravaju. Neviem kolko mas rokov. Ale ak si vyberas len krasaveckov, minimalne nadpriemery tak sa necuduj. Ti si obvykle mozu vyberat a ide im len o jedno. A ako dlho vydrzi, nuz holt nektori nemaju na vyber a su tak doteraz cely zivot bez nicoho.. a nekterym z toho doslova preskakuje aj co som vselikde videl.

Peter_24

Ako dlho? No to je individuálne, ak musí tak vydrží ak nemá nikoho a nedarí sa, ale je to frustrujúce. Sú muži čo im to tak nechýba. Za mňa, odkedy mám pravidelný sex, tak si ani už neviem predstaviť byť bez ženy. Po týždni by ma porazilo asi :D ale mne je 26 a na sex myslím skoro v kuse :D