Nahle vysadenie AD

awesome

Noo....podobnú hlúposť som toho roku v lete aj ja spravila a podobne ako vám prišli aj príznaky z náhleho vysadenia. Tak som po telefonáte s doktorkou opäť nasadila a po nasadení to odoznelo do 48hodín. Určite záleží aj na tom, ako dlho tie tabletky užívate, ale už nikdy to nerobte takto, lebo sú to nebezpečné lieky, teraz to už viete. Ani alkohol na to piť, ani vysádzať hociako. Hlava teraz bolí aj z počasia. Držte sa

Mintenker

A aj ked som si ich po tyzdni bez nich dal znova uz treti den , stale aj po troch dnoch ma moze hlva boliet na spankoch z roho ze som to vysadil?

kubami

AD sa nasadzuju postupne. Vzostupne.Takže sa postupne pridávajú. Preto aj ich vysadenie ma byt pomaly klesajúce,presne, jak ste začínali s ich užívaním.Tie bolesti mate z toho rýchleho vysadenia

Ella-6

Zdravim, samozrejme ze to je preto ze ste vysadili Ad rychlo a naraz, to treba skor postupne tak ako sa s nimi zacina a skor by bolo lepšie to riešiť s psychiatrom alebo s dr ktory ich nasadil ze ako ich vysadit a ci uz je správna doba na vysadenie AD.