Je to sucast masaze alebo ...?

Príspevok v téme: Je to sucast masaze alebo ...?
2Hy7eliz

Ahoj
Mam otazku, je normalne od masera ked vam pri masazi chrbta zajde rukami aj na horne polky zadku a zacne Vam masirovat horne casti poliek?
A tiez ak zajde rukami k bocnej strane chrbta kde mate prsia a zacne vam masirovat precnievajuce polky prs?
Maser u ktoreho som bola moze mat okolo 60rokov. Je dost komunikativny a vtipny ale nemam pocit zeby to mal robit.
Je to sexualne obtazovanie a zneuzitie danej situacie alebo je to sucast masaze?
Citila som v pomykove ked mi siahal do tychto oblasti ale neodvazila som sa nieco povedat aby ma pomasiroval dokladne az do konca kedze uz dlhsie ma boli chrbat.
Prosim len o rozumne odpovede a nazory,
blbe sexisticke poznamky si nechajte pre seba.
Dakujem

mihalik12

ja by som povedala, že je to normálne ako treba si uvedomiť, že ak ti má pomôcť musí ti vymasírovať všetky dôležité časti tela . ak by to bolo obťažovanie, isto by si to vedela naisto

petulienka12

Je to normálne, maséri ale aj masérky masírujú hornú časť zadku. Aj ja chodím k masérovi a masíruje mi zadok. Je to súčasť masáže.

janinia

ak ti to je neprijemne treba to povedat, no je pravda, ze v tych miestach sa nachadza velke mnozstvo nervovych zakonceni. ale ako vravim, nemusi byt ticho

slobodnemaciatko

Akoze nemusis drzat ako hluchy dvere, neodvazit sa ozvat a potom premyslat, ci je to sucast masaze. Ak ti je nieco neprijemne, s niecim nesuhlasis a nieco si jednoducho nezelas, tak mas na to pusinku.
Vrchne casti poliek este relativne ok - kostrc, ale bocne strany prs urcite nie. Neviem, co by tam mal akoze masirovat.
Najdi si maserku ;-)

mili2000

nie je to obťažovanie
robí uvolnenie sakroiliakálneho kĺbu
lymfatickú masáž
skôr problém je skôr v tom ako vnímame intimitu, to čo je prirodzené vnímame ako niečo zakázané, či úchylku