Ja vs. ex

Príspevok v téme: Ja vs. ex
Lucia999Lucia

Ahojte,
chcela by som sa spýtať ako bojovať s tým, že sa môj terajší priateľ asi ešte doteraz nevyrovnal s rozchodom. Je tomu už pol roka, ale stále ju spomína. Je možné, že ho to niekedy prejde? Akože nespomína ju predomnou, lebo vie, že by ma to nahnevalo, ale pri iných ľuďoch áno. Keď sme ju minule náhodou stretli, tak rozsvietil ako najväčšia hviezda. Podotýkam nechala ho ona kvôli inému. Čo sa s týmto dá robiť? Ja chcem, aby miloval iba mňa a nie ex. Kedy to vyprchá? VIem niečo preto aj ja spraviť? Ďakujem

vanes11

ja by som sa naňho asi vykašlala. lebo evidentne sa cez to nepreniesol a stále ju má rád. podľa mňa keby aj za ním príde, že ho chce späť tak by sa k nej vrátil. od takých treba dávať ruky preč

janinia

ale tak to sa mal z toho dostat, uz ked sa pustal do noveho vztahu. ja by som mu povedala, ze ma to proste trapi a ci sa vobec aj bude vediet odputat. niekedy to je tak, ze proste to tych ludi tak trapi, ze noveho vztahu nie su nejak schopny

akinom007

Ano, niektori ludia sa nevedia po rozchode s tym dlho yvrovnat a spominaju predosleho partnera...viem ze novemu to moze byt neprijemne...ale s osobnej skusenosti ja po 11r vztahu a naslednom rozchode si minimalne 2 roky spominala byvaleho....potom sa mi to stalo v opacnej verzi robil to mne novy partner nakolko bol po rozchode po 8r. vztahu...zvladli sme to , mala som nervy ked zacal o ex ale nehresila som ho lebo som sa vedela vzit do situacie kedze som nou presla.

Katty32

Nie, ty s tým nevieš nič robiť. Od neho bolo chrapúnstvo, že si začal s tebou a pri tom nie je vyrovnaný s predošlého vzťahu. Očividne ešte potrebuje čas!

ahjajjaj

Nevieš proti tomu nič robiť. Nehnevaj sa na neho, keď ju spomenie. Keď ste začali spolu chodiť, bola to skôr jeho iniciatíva, alebo Tvoja?
Tiež by si mohla trochu nechať jeho, nech vyvíja nejakú iniciatívu on, nech navrhne program stretnutia a tak.