Chcem chodiť ku psychiatrovi

Príspevok v téme: Chcem chodiť ku psychiatrovi
karoliina34

Ahojte,
Liečim sa na sociálnu fóbiu cca 8 mesiacov u psychiatra a psychológa . Lieky už neberiem no nemyslím si že som v poriadku . Stále mám veľké úzkosti apod. Problém je v tom že psychiatrička povedala že to už je o mojej osobnosti a že ona mi už nemá ako pomôcť a odhlásila ma . Psychologička mi predtým dávala sedenia 1 krát za 2 týždne , občas dokonca raz za týžden a teraz mi dáva sedenia raz za mesiac a pól . Ja viem že keď už neberiem AD mi nemá psychiatricka ako pomôcť , ale psychologicka je jediná osoba s ktorou sa dokážem normálne porozprávať a nevyhovuje mi že ma “odsúva„ . No je mi to trápne povedať , bojím sa jej reakcie a kvôli tomu si zámerne zhorsujem stav a dávam jej to najavo ale potom si pripadam ako cvok :D . Je normálne že chcem chodiť ku psychologicke ? Ďakujem za rad

MrkvovyDzus

A máš nejakú blízku kamarátku? Možno, že ti chýba takéto priateľstvo, v ktorom môžete viesť dôverné rozhovory, tráviť spolu čas.

Vieš pomenovať, z čoho konkrétne máš úzkosti?

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

karoliina,tvoje problemy ti spôsobuju tažke energie tvojho deda po otcovi,odstranit ich,ulavi sa ti,...tak veru

veronika89_8

Treba jej to narovinu povedat, ze sa stale necitis dobre, ze sa potrebujes rozpravat, ze ti to pomaha, Ved na to ti lekari su