Boj dobra a zla.

Príspevok v téme: Boj dobra a zla.
majkak

Má zmysel ešte bojovať ?Každý deň sa snažím ale vždy príde niekto a všetko zničí.Znici mi deň.Sposobí bolest dozici mi neúspech.Pracujem snažím sa ale ľudia okolo robia všetko tak aby som zlyhala a keď zlyhavam robím chyby a tak ma môžu vyhodiť Lebo veď každý chce dobrého pracovníka Neviem ako ďalej? Keď odídem dám tým najavo že zlo vyhralo.Ze ma zničili tak ako chceli.Lenze keď ostávam nedávam už toľko zlyhania a bolesti ktorú mi robia chcem žiť radostne nie v takom pekle a každý deň plakať nad tým že niečo nevyšlo.Ked vyjde svetlo a ja sa tesim hneď to niekto zničí sekunda a je všetko preč Už som stratila chuť aj žiť Čo by ste robili??

majkak

Problém je zo zlými ľuďmi.Bud robíš všetko tak ako chcú ešte aj lásku im dáš ktorú ani necitis,ale chcú ju takže musís im ju dať.A vtedy je všetko okej,až nato že ty vôbec nie si šťastný.Alebo sa vzoprieš a začneš žiť podľa seba ale vtedy ti urobia zo života peklo.Takze vyber si.A to peklo je občas horšie ako počúvanie.Lebo toľko bolesti a zlých veci koľko som zažila už občas nevládzem niesť a žiadna láska ktorá by aspoň tú bolesť trocha utlmila.Takze je to fest tažké žiť.Preto som písala ako z toho vonku.A či má vôbec zmysel bojovať.Lebo podľa mňa je to beznádej.

majkak

Oni mi to priamo nehovoria ,že som chuda lebo nikoho nemám.Ale ja to tak nejak cítim pri nich.Navyse,keďže som sama,chcela som sa zamerať na prácu a byť v tom dobrá.Lenze dana osoba stále chodí a kritizuje moju prácu a nadáva že mi to vôbec nejde a že som neschopná.A to ma ničí.Lebo je to v podstate jediné čo mám.Oni majú vzťahy ja si chcem robit zase moju robotu dobre.Lenze ja sa snažím zdokonaľovať a tak aj urobím nejaké chyby a oni sa v tom vyžívajú.Ked urobím chybu.Hned sú tam aby mohli kritizovať.A z toho mi plynie že asi nemajú dobré vzťahy inak by dopriali aj mne.Uz keď som nastúpila do práce bolo to o kritike na moju osobu,hneď prvý deň chceli odomna aby mi to šlo ako po masle bez chyb aby som všetko stíhala proste nereálne poziadavky na mňa.Mne to prišlo že ma chcú dať preč lebo videli že som šikovná a asi aj lepšia ako oni a tak nejak sa ma potrebovali asi zbaviť.A keď som vydrzala a ostala tak ma odvtedy kritizujú a hladaju na mne zlé.A keď už ide vsetko dobre tak sa snažia prihadzovat mi prácu proste stále čosi .Ja som to aj vravela prečo to robia a oni že veď to každý tak musí a každý mal toľko práce.Niekdy sa cítim že natu prácu fakt nemám ,neviem čo si mám o tom myslieť už .Či fakt nato nemám a som príťaž alebo len ma chcú dostať preč lebo som fakt dobrá.A rovnako tak ako prácu tak som chcela kamarátov ale to mi tiež ničia.Proste vyhrotia situaciu tak a donútia ma aby som povedala niečo proste akoby nátlak lenze ja nemám čo povedať lebo mi nič nevadí ale niečo musím povedať lebo keď mlcim nedá sa to vydržať a tak niečo trepnem hocičo len aby odišla tá holka.A takto mi ničí vzťahy.Lebo potom poviem niečo na nejakú osobu len preto aby som sa zbavila tej holky a daný človek si to môže zobrať osobne a takto kazí aj vzťahy.Takze berie všetko.Kritizuje prácu a rozbíja vzťahy. No a nato že niečo jej mám povedať,tak nemôžem ,lebo ide o šéfku.Nieco poviem a mám vyhadzov.A prácu potrebujem.O tom to je celé keď ma niekto moc.

Carie

Akoze ta ponizuju, kritizuju ci zosmiesnuju? Toto bude najlepsie ked nebudes riesit a vobec si to k sebe nepripustis. Toto robia len hlupaci a tomu, kto si to necha, prip. ked vidia ze ti to ublizuje tesi ich to a robia to o to viac. Skus im to nejak vratit, ale sebavedome a s usmevom, napr. ked ti povedia ze zena co nema partnera je chuda a lutuju ju, povedz ze ty skor lutujes tie ktore su radsej v zlom vztahu len aby neboli brane za chudery alebo sa boja byt same lebo su uplne neschopne. Vymysli si nejake taketo odpovede na taketo reci co ti najviac hovoria.

majkak

Je to tak že konkrétny problém sama neviem ,je milión faktorov a okolností prečo sa to všetko deje.Sama to neviem ale mám taký pocit že ide o ,,sebavedomie.Ja osobne som sa vždy bala niečo nemať,byť bez partnera ,alebo byť zle oblečená,alebo nemať veľa peňazí,dostať horšiu známku atď..Neviem posúdiť či to sebavedomie chýbalo mne alebo bola príčina v rodine.Teda osobne som mala pocit že keby žijem doma a niečo nemam,dostanem horsiu známku alebo sa zle oblečiem tak moja mama ma hneď nejak zhodila.Ja som osobne cítila že sebavedomie nemá ona.A teda ked ja by som dostala trebárs v škole dvojku tak nie ja som mala problém ale ona by mala problém ,lebo nikdy nepovedala.ze veď to ,,nevadi,,šak nemusíš byť dokonalá ale niečo v zmysle že veď si to opravis.Lenze čo ak nie? Čo keď mi ten predmet nejde a nedokážem mať tu jednotku? Takto to bolo potom vo všetkom.Obliekla som sa podľa toho ako sa cítim,no ona vždy že zlé veci mám,že otrasné oblečenie a tak.Ze sa neviem obliekať ani upraviť.No a potom ked som nemala ani partnera teda rozišli sme sa tak zrazu som bola úplný lúzer.Teraz som medzi ľuďmi ktorí majú vzťahy ,ja nemám,no pri niekom sa vôbec necitim zle,a pri iných totálne mizerne.Je to podľa mňa tým že oni majú to malé sebavedomie že by nedokázali žiť sami a tym ma dávajú dole.Nechcem sa s nimi ani kamosit ale nedajú mi pokoj neustále za mnou chodia a chcú sa kamarátiť.Ja som dala šancu ale vždy som sa potom cítila mizerne takže už nemám záujem.No neviem sa ich zbaviť a preto ich vnímam ako zlých lebo vďaka nim sa cítim pod psa.A prestáva ma baviť život.Lebo upadnem ja sama do depky.Prečo sa ale cítim mizerne ,keby že mám sebavedomie nezničia ma či áno?

ahjajjaj

práca je len práca, nepripúšťaj si ju viac, než si zaslúži. Je to nástroj na zarobenie si peňazí. Z práce, kde si nešťastná, je rozumné odísť. Ale v záujme svojej ekonomickej samostatnosti je takisto rozumné odísť až vtedy, keď máš náhradu - iné zamestnanie. Nie všade sú ľudia nepríjemní.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.