neviem sa zhlboka nadychnut

Príspevok v téme: neviem sa zhlboka nadychnut
Lucc a

Caute, neviem ani kde zacat, mozno len hladam cloveka s rovnakymi problemom alebo sa len potrebujem vyrozpravat.

Uz od feb mam zdravotny problem, ktory neviem vobec ziadno vyriesit. Zacalo to na lyzovacke po veceri, kedy som si najskôr myslela, ze som to prehnala s jedlom a preto sa mi tazko dycha, ale odvtedy to pokracuje. Ide o pocit nedostacujuceho nadychu. Kazdy den nonstop ma sprevadza ten pocit, ze som sa potrebujem nadychnut z hlboka a ked sa zhlboka nadychnem, tak nic, stale mam ten pocit, ze to nebolo dostacujuce, ze sa mi uplne nenaplnili pluca. Sprevadza to taky hnusny tlak na hrudi alebo na branici. K tomu sa pridalo to, ze sa mi stale zíva. Asi preto, lebo zívanim sa do mna dostane via vzduchu? Akurat, ze uz ani to zivanie nefunguje a akurat tak otvaram hubu a nedostanem vzduch do seba ani zo seba. Plus ked takto lapam po dychu, zavzdusnujem sa, z coho sa mi zase stale grga. Teda aspon si myslim. A to je uz dost otrava najmä v praci ci spolocnosti.

Niekedy je to fajn a ten pocit prejde, podari sa mi zhlboka nadychnut aj ked je to take povrchove a nie cez branicu. Je to strasne rychly a prudky nadych.

Bola som na neurologii, internom, plucnom aj alergologii. Vsetko je ok, krvne vysledky ok, ziadne alergie, intolerancie nemam. Este sa chystam na gastro kvoli tomu grganiu. Taktiez na testoch na Covid 4x - aj vyter aj protilatky a vsetko negativne.

Mam 26, predtym som nemala absolutne ziadne zdrav. problemy. Pravidelne som cvicila, bola aktivna, iniciativna baba. A teraz, bojim sa sportovat a ked uz aj tak sa bojim aby mi neostalo zle, aby som sa nezadusila.

Som z toho uz fakt nestastna, neviem prestat mysliet na to, ze to nikdy neprejde a budem musiet takto fungovat.

ovomaltine

ja to mam uz vela rokov, nezistili mi nic, bola som na ekg, ine mi tusim nerobili, povedali, ze dobre a poslali ma domov.

Lucc a

Ella-6 - ja idem skusit novu neuro, uz som bola u 3 a vzdy mi len dali nejake lieky, a ze do 10 dni vam bude ok, ale nic z toho. Tiez chcem aby mi spravili viac vysetreni, aspon rtg hrudnej a krcnej chrbtice. Fyzioterapeuta alebo chiropraktika si neskusala? Nad tym som premyslala tiez, ale hladam nejakeho dobreho.