Blond

antilooopa

schwartzkopf farby Palette chytajú dožlta! pozor na to, údajné "polárne striebro" chytilo na vajíčkovú žltú.
odporúčam skor LOréal Excellence studené odtiene.

bllondiee2

Prirodzene mam taku tmavu myšaciu farbu,mam ich zosvetlené ale tá farba je teplý blond,keď trochu zmastnejú až zrzavá blond =ku mojim modrym očiam a bledej platí to neladí,je to taký smiešny kontrast a vyzerá to ako špatne odfarbený blond:D Chcela by som svetlú chladnú blond no nechcem mať chemlón na hlave. Kaderníčke ísť nechcem som študentka a veľa nezarabam teraz. Tak by som chcela skúsiť tuto palette ale bojím sa aby to pre zmenu nechytilo došeda. Naozaj nemá nikto skusenost? :/

Majushinqa22

Radim nefarbit doma vlasy,lebo tie farby z drogérie niesu dobre,mne to povedala kaderníčka,ktorá spolupracuje so značkou Wella

anitka30

blond farby su take dost zakerne. treba si ale uvedomit, ze ak mas tmave vlasy tak to ti nepomoze, musis si ich odfarbit. ak mas tiez blond a chcela by si mat proste iny odtien tak sa treba riadit tym co je na krabicke

guanguan111

However, in our age, too many people don’t even believe in love. Love’s compromise in the face of reality is so reasonable. In addition to love, there are many other things that can be exchanged and abandoned in the face of interests and worldliness, just like Today, when facing love and reality, when you choose love or reality, many of us are indifferent to love and blindly pursue material desires. Gatsby's greatness lies in the things that everyone lacks in that particular era, but he But persevering.

www.sitenetweb.com
A very interesting website