Narážky na váhu

Príspevok v téme: Narážky na váhu
Hanna9870

Dobrý deň,
Dnes na telesnej sme behali a ja som bola vždy silnejšia. Bežala som s babou s podobnou váhou, možno ma trochu viac, ale má tom ani tak nezáleží. Behali sme v dvojiciach a ako sme išli druhý raz, učiteľ si neodpustil komentár: vraj keby sme behali takto každý deň, nemali by sme problémy s váhou. Dosť ma to zarazilo. Nepovedal to nám dvom, my sme boli už dávno za ním a normálne by sme ani nemali šancu to počuť ale preto, že strašne kričí a zrovna fúkal vietor našimsmerom sme to celé poculi.. Navyše on to nehovoril nám, aké všetkým ostatným babám. Ani jedna z nich nemá nadváhu. Sklamalo ma to. Pol hodinu sme behali s rúškom na tvári. No neboli by ste z toho umučený? Ešte tento komentár. Ako som už hovorila, keby to povedal nám a nie všetkým ostatným babám.....

Aký máte na to názor?
Ďakujem

janicka765JE

povedala by som, ze to je spravanie typickeho telocvikara, netreba si to proste vsimat, ako s tymjeho vyjadrovanim asi nic nespravis

ahjajjaj

Keď ste to nemali počuť, tak nerieš, akože ste to nepočuli. Nebolo to od neho pekné. Hodnota človeka nespočíva v tom, koľko váži. Napriek tomu, že takýto postoj je vyslovene demotivujúci, by som si na Vašom mieste aj tak našla nejakú pohybovú činnosť, ktorá by Vám obom vyhovovala, a naplnila by vaše mozgy endorfínom - hormónom radosti.