Hemoroidy

mili2000

uprav stravu
žiadne sladkosti, čipsy, ap.
vyprážané jedlá
biela múka
cukor
tiež mlieko (okrem biely jogurt, zakysanka a tvaroh)
konzervanty (Éčka)
údeniny
dobrý je zelený čaj, bylinkové čaje
a vydrž
asi po mesiaci by si mala cítiť zlepšenie

jrh

Na hemoroidy fakt velmi účinne pomáha konopná masť od ozopa.sk ako píše mma. Mal som tento problém a stačilo natierať ráno a večer a behom pár týždňov som sa ich zbavil. Je to perfektná prírodná pomoc.

Talia

Ahojte všetci, tak som vyskúšala tú masť čo mi odporučil mmma a je naozaj skvelá. Svrbenie a pálenie prestalo už po pár minútach po prvom natretí. Užívam ju od piatku, teraz je streda a ani neviem, že mám nejaké hemoroidy.
Za mňa 5 bodov z 5

mjanik

hemeroidy najrýchlejšie vyliečiš akupunktútrou (liečby sa neboj,ani sa nevyzliekaš).V 90% zmiznú hneď po prvom liečení

Karin12

Skús sa objednať na vyšetrenie k MUDr. Júliusovi Muranskému na vyšetrenie. Špecializuje sa na liečbu hemoroidov/zlatej žily viac ako 20 rokov, takže je skúsený a hlavne veľmi milý lekár:
revive.sk

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Dobrý deň. Na hemoroidy mám vyskúšanú konopnú masť od ozopa.sk a nedám na ňu dopustiť.
Mal som s hemoroidmi dosť veľké problémy ale už po pár dňoch mastenia boli vidieť skvelé výsledky a po cca mesiaci boli hemoroidy preč. Určite túto masť odporúčam vyskúšať, je naozaj skvelá.