čo vy na to?

Príspevok v téme: čo vy na to?
žužu11

ahojte. čo si myslíte? môže vitamínový doplnok GINGO BILOBA+PUPALKA DVOJROČNÁ uškodiť plodu v prípade, že som tehotná? poradili mi to na prekrvenie končatín, ale , ešte nie je isté či nečakáme bábätko a už som to začala brať?je to prírodný doplnok, ale človek nikdy nevie. čo si myslíte?diky

pipa

Ak si tehotna, tak neber nic. Uskodit Ti to nemusi. Ale ak sa nieco stane, tak to olutujes. Vedecky bolo dokazane, ze skodi napriklad vysoka davka vitaminu A. Co vsetko moze ale nemusi skodit este nie je presne zistene. Ale kedze plod (embryo) je v prenatalnom stadiu najcitlivejsie, homeopati odporucaju zdravu, vyvazenu stravu, dostatocny prisun tekutin. A podla moznosti ziadne lieky, ziadne homeopatika, ani ziadne vitaminy - ak samozrejme netrpis vyslovenym nedostatkom alebo nebodaj anemiou. Ale to by tvoj lekar urcite zistil. Na prekrvenie dolnych koncatin odporucam z vonku napr., tinkturu z pagastana konskeho, arniky, vinnych listov... Urcite dostanes v drogerii aj maste, kremy, ktore tieto zlozky obsahuju. Gingko bilobae by som odporucala brat az po porode.