Krčná chrbtica

Príspevok v téme: Krčná chrbtica
AdrianGap

Ahojte, idem si po radu a ideálne vlastne skúsenosti. Mávam ako to napísať 2x do roka v intervaloch záchvatove bolesti hlavy po jednej strane od trapezu až lopatky po siji, záhlavie, ponad ucho až po oko, vždy jednostranne, vždy extrémne silné, vždy to ustúpi pri ulavovej polohe, aplikovaní ľadu a polohe lezmo. Včera som kúpil masaznu loptičku na ktorú som ľahol a v oblasti trapezu a lopatky nasielbbodbktry spôsobil takú extrémnu bolesť že až slzy vyšli. Moja otázka znie, môže takúto bolesť spôsobovať krcna chrbtica? Spazmy? Mri a Ct čisté. ĎAKUJEM ZA RADY

tammy

ak boli krčna chrbtica, treba pevne spravne držat telo, spravne sediet(už som si kupila ortopedicku zdravotnu kancelarsku stoličku, cvičit a určite sa to časom zlepší

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Dobry den. Taketo problemy moze sposobovat viacero veci, napriklad aj prechladnute svaly a slachy na krku alebo zaseknute nervy vramci krcnej chrbtice. Ja mam na nieco podobne uspesne vyskusanu tuto Konopnu mast, pomaha velmi dobre aj proti bolesti. Pozri na ozopa.sk

ahjajjaj

MR a CT čoho Ti robili? Hlavy, alebo krčnej chrbtice?
Nájdi si na nete na youtube: Cvičením proti bolesti, a tam krčná chrbtica, a začni cvičiť podľa daného videa. Ak by si mal mať pri cvičení silné bolesti, tak nepokračuj.
Aj akupunktúra vie pomôcť. Každý deň by si si mal dávať tú úľavovú polohu, prípadne nejaký pohyb, pri ktorom sa Ti to celé uvoľní.
Je možné aj to, že sa spotíš, prechladneš, preto to máš citlivejšie a zapáli sa. Alebo ak máš v práci či doma klímu, aj tá spôsobuje takéto stavy.